Vánoce

Tipy na vánoční dárky pro ženy

Tipy na vánoční dárky pro ženy

Vánoce se blíží a vy pořád nevíte, čím obdarovat vaši manželku, milenku, sestru,  maminku či babičku?

Přinášíme vám zaručené tipy na dárky, které potěší každou ženu!

NĚCO VOŇAVÉHO

Nemusíte investovat do drahých parfémů, abyste osobu něžného pohlaví potěšili. Pokud totiž nechcete darovat zrovna vůni, kterou vaše přítelkyně či maminka používá už několik let, raději neriskujte. Každému voní něco jiného a zvláště u parfému vybrat ten správný bývá někdy těžké i pro samotnou ženu. Milým dárkem ale může být například sada přírodní kosmetiky do koupele – mezi nejoblíbenější patří ta s vůní levandule, meduňky či růže.

Každá žena totiž ráda relaxuje, a tak je tento dárek vhodný snad pro všechny věkové kategorie.

MASÁŽ

Lehnout si, poslouchat hudbu a hodinu nic nedělat? Věřte mi, to je sen snad každé ženy. Zvlášť potom té, která má doma jednoha psa, dvě kočky, manžela a navrch ještě nejmíň jedno dítě. Masáží existuje několik druhů, a tak je dobré si předem prostudovat, která je pro vámi obdarovávanou ženu ta nejlepší. U této “rešerše” byste ale měli dopředu vědět, jaké má vaše sestra či babička zdravotní potíže, abyste jí tímhle dárkem ještě nepřitížili. Ceny masáží jsou také různé, obecně dražší, přes tisíc korun, bývají Thajské masáže, o něco levnější potom různé relaxační. Někdy najdeme kvalitní masáže za dobrou cenu také na internetových slevových portálech.

ZÁŽITEK

Kdo by občas rád nezažil nějaké to dobrodružství, že? Víkendový pobyt do zahraničí, pivních lázní nebo i jednodenní výlet do hezké přírody většinou ocení každý, ať už je pohlaví jakého chce.

Pokud se v cestování a turistice příliš nevyznáte, zkuste jeden večer věnovat pátrání po internetu, kde se to nabídkami na zájezdy jen hemží. Zvláště pak před Vánoci určitě najdete i takové, které budou cenově velice výhodné.

Nebo buďte originálnější a zvolte poukaz na jachting. Stačí si už pak jen vybrat, mezi kurzem jachtingu, pobytem či výletem na plachetnici. Rozhodně se ale bude jednat o nezapomenutelný zážitek.

MÓDNÍ DÁREK

Opravdu málokterou ženu by nepotěšil módní dárek. Jste-li odvážní a myslíte, že obdarovanou ženu dobře znáte, vsaďte na módní doplňky. Kabelky, šály a šátky či pásky a peněženky potěší každou ženu. Cestuje ráda? Pak budou praktickým doplňkem i cestovní tašky. Mění šperky podle outfitu? Pak pořiďte pěkné náušnice, nebo rovnou celý set. Nejste si jistí, že byste se trefili do jejího vkusu? I tady je snadné řešení. Mnoho módních obchodů a e-shopů nabízí dárkové poukazy

P.S.

Pokud chcete být originální, můžete svůj dárek vyrobit i vlastnoručně. Stačí vám k tomu například velká nádoba, papír, tužka a trocha kreativity.

Rozstříhejte papíry na několik kousků tak, aby zaplnily nádobu, kterou si zvolíte.

Potom na každý z papírků napište nějaké přání, úkol, který splníte, drobnost, která vaši ženu, přítelkyni či maminku určitě potěší vždy, když se rozhodne si jeden z těchto papírků z nádoby vylosovat – třeba že umyjete nádobí nebo posečete trávník. 🙂