VánoceZdraví a krása

Tipy na luxusní dárky pro vaši drahou polovičku

Tipy na luxusní dárky pro vaši drahou polovičku

Vánoce se blíží a Vy stále váháte, čím potěšit svého partnera či partnerku? Překvapte je letos luxusním dárkem v podobě šperku nebo hodinek. Velice osobitý dar, který člověku může vydržet celý život.

Dárky pro ženy

Nemůžete se rozhodnout, jakým dárkem dát partnerce najevo, jak je pro vás důležitá? Chcete ji obdarovat něčím luxusním a osobitým? Pak určitě nešlápnete vedle, když jí pod stromeček nadělíte šperk. Pro většinu žen jsou šperky nedílnou součástí jejich osobnosti a zbožňují je. Abyste se v nabídce lépe zorientovali, přinášíme vám tipy, jak nešlápnout vedle a vybrat pro vaši partnerku to pravé.

U každého šperku je důležité zvážit, co má žena ráda, jaké šperky nosí i jaký je její životní styl.

Náušnice

Náušnic existuje několik druhů. Od menších perliček do uší po výrazné visací náušnice. 

Při výběru je zapotřebí zvážit, kam žena šperk bude nosit. Náušnice pro každodenní nošení bývají spíše jednodušší a menší než náušnice k večerní róbě, které mohou být výrazné a extravagantní.

Zamyslete se také, jakou barvu šperků vaše partnerka nosí. Pokud nosí prsteny a řetízky z bílého zlata, určitě nebude vhodné vybírat pro náušnice jiný typ kovu. Jestli si nejste jistí, vhodným řešením může být koupě celé sady šperků ve stejném designu nebo “tajný” průzkum její šperkovnice.

Prsteny

Dle starých pověstí prý mají barevné diamanty působivé účinky na duši, tělo i mysl.

S prstenem neuděláte chybu, ale na výběr správného kousku je zapotřebí více štěstí, než u náušnic. U prstenů bývá největším oříškem zvolení správné velikosti. Pokud není prsten zamýšlen na určitý prst, je prostor pro rozměry vcelku široký.

Mezi prsteny najdete kousky s menšími diamanty až po velmi okázalé prsteny s barevnými drahokamy. Co se týče barvy a designu prstenu, platí stejná doporučení jako u náušnic – tedy vybírejte materiál, který se hodí k ostatním šperkům.

Řetízky, náhrdelníky i náramky

Výběr řetízku či náhrdelníku se řídí podobnými pravidly jako u předešlých kategorií. Opět je v nabídce mnoho typů, designů i délek. Pro každodenní nošení je určitě vhodný decentní řetízek s menším přívěskem.  K významnějším příležitostem se hodí elegantní náhrdelníky s drahými kameny.

Ani darováním luxusního náramku jistě nešlápnete vedle. Při výběru dbejte na správnou délku.

Dárky pro muže

Spousta žen si s dárky pro partnera láme hlavu už pár měsíců před Vánocemi. Určitě lze vymyslet hodně praktických věcí, ale neměl by dárek být hlavně pro potěšení? Něco, co by si muž sám od sebe jen tak nekoupil? Zkuste to letos pojmout z jiného úhlu pohledu a obdarovat vašeho milého luxusním dárkem, kterým mu dáte najevo, jak moc vám na něm záleží.

Výjimečný dárek pro výjimečného muže? Hodinky!

Pro muže bývají hodinky často jediným šperkem, který nosí. Proto si zaslouží luxusní zpracování. Rozhodně se vyplatí na hodinkách nešetřit.

Kvalitní hodinky jsou darem na celý život. Pro každého muže se dají najít ty pravé dle jeho potřeb, životního stylu a koníčků.  V nabídce naleznete hodinky elegantní nebo sportovní, hodinky pro potápěče, milovníky benzínu, vojáky a nebo pro piloty.

Při výběru hodinek si dopředu promyslete, kam je muž bude nejčastěji nosit a dle toho se dále rozhodujte. Klíčovou roli hraje také materiál řemínku. Vybírat můžete například z řemínků kožených, ocelových, textilních nebo z drahých kovů. V neposlední řadě se zaměřte na funkce, které by měly hodinky splňovat. Někomu stačí pouze zobrazení času a data, náročnější muž může očekávat více časových pásem, výškoměr a další speciální funkce.

Mezi velmi oblíbené a luxusní značky pánských hodinek patří například Breitling, TAG Heuer nebo Zenith.

V případě, že váš muž nosí i jiné šperky, můžete mu udělat radost také náramkem či prstenem. 

Ať už se rozhodnete pro cokoliv z našich tipů, určitě uspějete. Čas a úsilí, které jste do výběru daru vložili, se vám vrátí v podobě radosti v očích vašeho partnera či partnerky u vánočního stromečku.