Vánoce

Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Vánoce jsou svátky klidu a míru. To, co ale předchází štědrovečerní večeři by se těmito slovy jen těžko dalo popsat. Jakmile skončí léto, supermarkety a nákupní galerie se každý rok zaplní vánočními ozdobami a reklamou snad na všechno. Nákupní horečka tak provází podzimní měsíce až do samého dne D, kdy si u stromečku pečlivě zabalené dárečky rozdáme a pak “jedeme dál” až do dalších Vánoc.

Největším oříškem pro většinu žen je často nákup dárků pro opačné pohlaví. A to nejen pro své partnery, ale také pro tatínky, bratry, dědečky a nebo prostě kamarády. Abychom vám letošní rok trochu ulehčili, připravili jsme pro vás pár tipů.

DARUJTE ZÁŽITEK

Muži jsou od přírody aktivní tvorové a mnohé z nich místo ponožek pod stromečkem určitě potěší spíš nějaké to dobrodružství. Na internetu najdete spoustu stránek, které se na tyto zážitkové dárkové poukazy přímo specializují. Najdete tu dárky pro sportovce, gurmány, ale i pro milovníky adrenalinových zážitků. Oblíbené jsou také víkendové pobyty, které můžou být perfektním dárkem pro pány cestovatele.

ALKOHOL

Co si budeme povídat, pánové dobrým pitím málokdy pohrdnou. Nikdo netvrdí, že máte pod stromeček zabalit tři plechovky piva s vánoční etiketou nebo stáčené víno z vinotéky. Kvalitního alkoholu je v dostupné cenové kategorii na vánočním trhu opravdu hodně a stačí tak jen vybrat ten správný. Například dobrý exotický rum vypadá jako dárek prostě dobře. Pokud nechcete kupovat celou lahev, můžete vyzkoušet degustační sady rumů, které rovněž udělají radost. Velice populární je i rumový kalendář.

NĚCO OSOBNÍHO

Jak je všeobecně známo, dárky, které v sobě navíc nesou trochu té vlastní iniciativy, patří k nejoblíbenějším. Už jako děti jsme naše rodiče a prarodiče nejvíc potěšili nějakou blbostí, kterou jsme vlastnoručně vyrobili v pracovních činnostech nebo v kroužku keramiky. Stejně tak to platí i u dospělých. Obyčejná věc, na které je fotka blízké osoby či oblíbený citát, se prakticky stává učiněným pokladem. Dědečka či tatínka může například potěšit kalendář s fotografiemi celé rodiny, bratra tričko s vtipným popiskem a partnera prakticky cokoliv, co souvisí s vámi a vašimi společnými zážitky. V tomto případě platí, že fantazii se meze nekladou a věřte, že ji vaši blízcí určitě ocení.