Ostatní

Vtipné názvy skupin

Vtipné názvy skupin

Rodinné, kamarádské, školní nebo zájmové skupiny na chatovacích aplikacích jsou pro většinu z nás každodenně využívaným prostředkem ke komunikaci. Chcete si komunikaci zpříjemnit a kromě přezdívek využít také vtipné názvy skupin? Připravili jsme pro vás článek, kterým se můžete inspirovat.

Účel skupiny

Za jakým účelem jste skupinu zakládali? Jedná se o partu cestovatelů nebo třeba školní chat spolužáků? Nebojte se volit přezdívky, které odpovídají charakteru uskupení. Pro cestovatelé můžete zvolit například „Dobrodruzi“ a pro školní chat se bude zase hodit třeba „Sběratelé titulů“.

Mohlo by vás také zajímat: Nejhezčí přezdívky na Messengeru

Společné zážitky

Pokud sdružuje skupina partu kamarádu se společnými zážitky, může být perfektní inspirací pro její název některý ze společných zážitků. Hodit se tak může například „Cestující tlupa“ nebo „Partyboys“.

Filmové, seriálové nebo knižní předlohy

Každý máme své oblíbené hrdiny z filmů, seriálů nebo knih. Pokud máte se svými přáteli ve skupině stejný vkus, můžete se v těchto oblastech velmi snadno inspirovat. Hodit se mohou názvy jako „Sedm statečných“, „Superhrdinové“ nebo „Tři mušketýři“.

Názvy podle počtu členů

Nezaujal vás žádný z předchozích tipů a pro přezdívku nemáte stále dostatek inspirace? Jednoduchým tipem, který jde použít v každém případě je zvolení názvu skupiny podle počtu jejich členů. Můžete vybrat pojmenování jako například „Fantastická trojka“ nebo „Čtyři vyvolení“.

Fantazii se meze nekladou

Obecně platí, že nejlepší volbou vždy bude takový název, který bude přímo personalizovaný vaší skupině. Pokuste se proto zapojit svoji fantazii a zvolit originální variantu.

Zdroj: bestlifeonline.com