Vztahy a láska

Jak komunikovat s milencem

Jak komunikovat s milencem

Milenecký vztah může přinášet vzrušení a velmi příjemné chvíle. Zároveň však vyžaduje spoustu trpělivosti a v některých ohledech i nežádoucí napětí či dokonce stres. Nevíte, jak komunikovat s milencem a podle jakých zásad v komunikaci postupovat? Připravili jsme pro vás krátký článek obsahující všechny důležité informace.

Buďte upřímná

Milenecký vztah je velkou výzvou pro vaše emoce a city. Jednejte proto vždy na rovinu a sdělujte milenci své pocity i pohled na věc. Totéž vyžadujte od něj a nenechte se vodit za nos. Transparentní jednání by mělo být naprostým základem, pokud chcete aby váš milenecký vztah mohl být trvale udržitelný.

Nezapomeňte navíc na transparentnost i vůči ostatním stranám. Pokud má váš milenec manželku, trvejte na tom, aby i s ní jednal na rovinu a snažil se k celé situaci stavět čelem.

Myslete na sebe a své priority

V roli milenky se nejedna žena často cítí pouze „jako ta druhá v řadě“. Tyto pocity byste neměla nikdy nechat převládnout. Ujasněte si své priority a vnímejte svoji hodnotu. Myslete především na sebe a nenechejte se za žádnou cenu manipulovat. Vaše pozice není o nic slabší než v případě vašeho milence.

Mohlo by vás také zajímat: Jak se chovat jako milenka

Domluvte se na jasných pravidlech

Stanovte si od začátku jasná pravidla. Trvejte na tom, co je pro vás důležité a zbytečně se netrapte. Určete si hranice, které nesmíte překročit a vše poctivě dodržujte.

Buďte trpělivá

Milenecký vztah přináší těžké zkoušky a je důležité počítat s tím, že se nebude jednat o procházku růžovým sadem. Pokud jste se jednou rozhodla podobnou cestou vydat, buďte trpělivá a počítejte se všemi úskalími, které vám bude přinášet.

Zdroj: Joinonelove.com