Vztahy a láska

Řeč těla zamilovaného muže

Řeč těla zamilovaného muže

Zamilovaného muže můžete poznat podle zvláštních jevů v jeho řeči těla. V tomto článku se podíváme na pět nejčastějších projevů, které charakterizují řeč těla zamilovaného muže. Díky tomu můžete rozpoznat, zda s Vámi má muž čisté úmysly či Vás bere pouze jako letmý flirt.

  • Oční kontakt
  • Nos
  • Změna hlasu
  • Rty

Oční kontakt

Říká se, že oči jsou bránou do duše. Muž, který je zamilovaný má tendenci si Vás neustále prohlížet. Přistihla jste ho a když se na něj podíváte, muž neuhne pohledem, ale zadívá se Vám ještě hlouběji do očí? Pak je jasné, že je zamilovaný a nemůže se na Vás vynadívat!

Nos

Řeč těla je velice jedinečná a občas velice těžce zpozorovatelná. U muže, který k Vám chová city můžete pozorovat rozšířené nosní dírky. Muž se také může často dotýkat právě svého nosu nebo uší. To často poukazuje na to, že je muž připravený posunout Váš vztah na intimní úroveň.

Změna hlasu

To, že s Vámi mluví muž jinak, než s kamarády na pivu je známá věc. Ale pokud si nejste jista, zda ve Vás muž opravdu vidí budoucí přítelkyni poslouchejte pozorně jeho hlas. Pokud je ve Vaší společnosti hlas muže milejší a muž mluví pomaleji, než normálně jde o známku toho, že se ve Vaší společnosti cítí dobře a uvolněně. 

Mohlo by Vás také zajímat: Jak se dívá zamilovaný muž

Rty

Ústa zamilovaného muže by měla být ve Vaší blízkosti pootevřená, a ne sevřená v jednu přísnou linii. Časté pití ze sklenice může značit mužovu podvědomou touhu Vás začít líbat.

Zdroj: Bodylanguagematters.com