Zábava

Nejhezčí přezdívky na Messengeru

Nejhezčí přezdívky na Messengeru

Přemýšlíte, jak pojmenovat své kamarády, příbuzné či blízké na chatovacích aplikacích? Chcete zjistit jaké jsou ty nejhezčí přezdívky na Messengeru? Pak je tento článek přesně pro Vás! Dozvíte se rady a tipy, kterými se řídit při vymýšlení přezdívek.

  • Krátké, ale výstižné přezdívky
  • Přezdívky s hlubším významem
  • Použijte smajlíky 
  • Vsaďte na originalitu

Příklady nejhezčích přezdívek 

Inspiraci můžete načerpat z následujících přezdívek: ňufík, koblížek, brouček, světlo mého života, hvězda, démon, frajer, bejk, zlaťák, štěstíčko, medvídek, borec, svalovec, královna, beruška, princezna, zlatíčko, láska, miláček, nejlepší maminka/tatínek, bráška, sestřička, spřízněná duše.

Krátké, ale výstižné přezdívky

Pokud osoba, které přezdívku vymýšlíte používá vlastní přezdívku, možná ji nejvíce potěší, pokud ji použijete. Vsaďte na krátké a úderné přezdívky a nevymýšlejte zbytečně zdlouhavé přezdívky, které se Vám kvůli své délce v chatu ani celé nezobrazí.

Mohlo by Vás také zajímat: Vtipné názvy týmu

Přezdívky s hlubším významem

Znáte se už od dětství? Nebo jde o Vašeho sourozence, kterého znáte od narození? Nejhezčí přezdívky na Messengeru jsou ty, které vymýšlíte srdcem, zapojte tedy do procesu kreativitu a vyberte jeden zážitek, který byl pro Vás dva zlomový a zkuste z něj vyvodit přezdívku.

Použijte smajlíky

Ne nadarmo se říká, že s emotikony často vyjádříme emoce lépe než slovy. Připojte za přezdívku jeden nebo dva smajlíky, které vystihují člověka, pro kterého přezdívku nastavujete. Navzájem pak můžete hádat, proč ten druhý zrovna tyto smajlíky vybral a zda to Vás nebo druhou osobu vystihuje.

Nejpoužívanějšími smajlíky jsou: srdíčko, hvězdička, smajlík se srdíčky místo očí nebo andílek.

Zdroj: Pairedlife.com