Ostatní

Pohřby tento týden v Olomouci: informace 2024

Pohřby tento týden v Olomouci: informace 2024

Pokud hledáte informace o pohřbech v Olomouci tento týden, existuje několik spolehlivých zdrojů, které můžete využít. Tyto informace jsou dostupné na webových stránkách pohřebních služeb, regionálních zpravodajských portálech a fyzických vývěskách ve městě.

Webové stránky pohřebních služeb

Hlavním zdrojem informací jsou webové stránky pohřebních služeb. Tři největší jsou

  • Pohřební služba VIA ULTIMA – na stránce https://www.viaultima.cz/parte/ najdete aktuální parte i termíny obřadů v nejbližších dnech.
  • Pohřební služba Misericordia – na stránce https://www.misericordia.cz/obrady najdete aktuální přehled pohřbů včetně vystavených parte.
  • Pohřební služba Fudencia Přerov – tato služba je sice z Přerova, ale působí i v Olomouci. Na stránce https://fudencia.cz/prehled-pohrbu najdete aktuálních přehled pohřbů, které realizují.

Oficiální městské webové stránky

Pokud zemřelá osoba patřila mezi významné osobnosti města Olomouc, informace o pohřbu se dozvíte i na webových stránkách města www.olomouc.eu. O pohřbech navíc informuje v těchto případech i tištěný olomoucký deník Olomoucké listy.

Mohlo by vás také zajímat: Parte Zlín: obřady v krematoriu

Stránky zájmových skupin a spolků

Pokud byla zemřelá osoba členem zájmových spolků nebo skupin, informace o pohřbu jsou často dostupné i na jejich webových stránkách. Vyzkoušejte je proto prohledat a informovat se o všech detailech obřadu.

Fyzické vývěsky ve městě

Informace o pohřbech jsou často zveřejňovány také na fyzických vývěskách ve městě. Ty představují alternativu pro starší spoluobčany, kteří nepoužívají internet a chtějí se o termínech pohřbů dozvědět tradičním způsobem.