Ostatní

Parte Zlín: obřady v krematoriu 2024

Parte Zlín: obřady v krematoriu 2024

Pokud hledáte informace o aktuálních smutečních obřadech a parte ve Zlíně, je důležité vědět, kde a jak tyto informace najít. Tento článek vám poskytne potřebné informace o tom, jak zjistit aktuální obřady v krematoriu ve Zlíně a kde můžete najít smuteční oznámení.

Webové stránky Pohřebnictví Zlín

Na stránkách Pohřebnictví Zlín můžete najít v záložce „OBŘADY“ aktuální rozpis smutečních obřadů, které se konají v obřadní síni krematoria. Tato stránka pravidelně aktualizuje seznam obřadů včetně časů a jmen zesnulých.

Portál Parte Zlín

Dalším užitečným zdrojem je webová stránka Partezlin.cz, která poskytuje zápisy o úmrtí, smuteční oznámení a parte. Na této stránce můžete vyhledávat podle jména nebo data a najít tak informace o plánovaných obřadech.

Pohřební služby ve Zlíně

Informace o obřadech i parte můžete najít také na stránkách konkrétních pohřebních služeb ve Zlíně. Mezi ty největší patří: pohřební služba Nonstop, pohřební služba AMI Zlín nebo pohřební služba Bohumír Přibylák.

Zlínský deník

Webová stránka https://zlinsky.denik.cz/. Zveřejňuje pravidelně každý týden seznam zemřelých osob. Jedná se o celý Zlínský kraj a nikoliv pouze Zlín, ale díky přehlednému řazení si snadno najdete informace, které jsou pro vás relevantní.

Nástěnky ve městě

Pro občany, kteří nevyužívají internet a chtějí být informovaní o konání aktuálních pohřbů ve městě jsou k dispozici také fyzické nástěnky ve městě, na kterých jsou zveřejněna parte včetně termínů posledních rozloučení.