Ostatní

Chytrá wifi zásuvka je spolehlivým pomocníkem pro moderní domácnost

Chytrá wifi zásuvka je spolehlivým pomocníkem pro moderní domácnost

Smarthome není jen slovní obrat, jde o životní styl, se kterým se můžete snadno ztotožnit. Ušetří totiž čas a energii v domácnosti, dovolí vám, abyste měli naprostý přehled nad spotřebou elektřiny. Jinak řečeno, kdo má podrobné informace, může se pak lépe rozhodovat. A ve světě, kde jsou ceny těchto komodit stále poměrně vysoko, je důležité mít přesné údaje. Hodil by se vám pomocník, který by zaznamenával vše do malého notýsku? Dnešní technologie umožňují něco podobného i v online podobě. Všechno, co je opravdu podstatné, se dozvíte po otevření mobilní aplikace. Máte zájem?

Hodí se do všech místností

Jejich velkou výhodou je flexibilita, rozumí si až s jedenácti tisíci různými elektrozařízeními a přinesou spolehlivá data. Chytrá wifi zásuvka si poradí s každou výzvou a může být umístěna v dětském pokoji, ložnici i obýváku. Jinak řečeno, můžete jich mít doma několik. Je to pomocník, který nepotřebuje žádné dovolené nebo pauzy na oběd, nechce kávu a umí se výborně soustředit 24/7. Přehledné grafy a tabulky budete mít před sebou hned poté, co vezmete do ruky mobilní telefon. Úspora energií je v dnešní době důležitým tématem, které si nezaslouží podceňovat. A ruku na srdce, snad každá domácnost má nějaké rezervy, proto je podobná zpětná vazba více než vhodná!

Aplikace je tu pro každého

Vyladěná mobilní aplikace dá odpověď na řadu otázek. Můžete ji mít v zařízeních s operačními systémy Android nebo iOS, jinými slovy, instalovat si ji mohou vlastně všichni. Výhodou je přehledné řazení jednotlivých kategorií, intuitivní ovládání samo o sobě ušetří čas. Elektrický výkon až 3 680 W umožní kontrolovat i zařízení s vysokým odběrem, jako jsou například rychlovarné konvice nebo kávovary. Pokud vás toto téma zaujalo, navštivte cel-tec.cz a dozvíte se mnohem více informací!