Ostatní

Opakovaně sny o jedné osobě

Opakovaně sny o jedné osobě

Už zase se vám zdálo o té jedné a té samé osobě? Ať se jedná o člena vaší rodiny, celebritu, člověka který zemřel nebo vaši platonickou lásku, je přirozené si pokládat otázku, proč se stále tyto sny k nám vrací a co se nám tím snaží říct. Možná vysvětlení těchto opakujících se snů jsou:

  • máte nevyřešené city k dané osobě
  • přítomnost osoby ve vašem životě
  • zpráva od zesnulých
  • náhoda 

Máte nevyřešené city k dané osobě

Pokud se vám noc co noc zdá o té samé osobě, je to nejspíš zpráva o tom, že spolu nemáte dořešené některé záležitosti a je potřeba je vyřešit. Opakující se sen může být pro vaše podvědomí způsobem jak se k nim propracovat a pochopit je, abyste je mohli dále řešit.

Mohlo by vás také zajímat: Jak si zajistit kvalitní a zdravý spánek?

Přítomnost osoby ve vašem životě

Dalším, velmi pravděpodobným způsobem je, že se osoba o které se vám opakovaně zdají sny nachází reálně ve vašem životě a nějak ho ovlivňuje. Může se jednat o lidi, se kterými trávíte hodně času nebo jsou pro nás nějak důležití. Taktéž se může jednat o osoby, na které jste naštvaní nebo k nim chováte silnou zášť. Naše podvědomí si jednoduše tuto osobu „zaznamenává“ a promítá nám ji do snů.

Zpráva od zesnulých

Pokud máte opakovaně sny o jedné osobě, která již není mezi živými, může to být způsob, jakým se vám snaží zesnulá osoba předat nějakou zprávu. Je taktéž možné, že je jedná pouze o způsob, jak se vaše psychika snaží s touto ztrátou vyrovnat nebo odkaz na nějaké předešlé silné vzpomínky.

Náhoda

Někdy tyto opakované sny o jedné osobě mohou být pouhou náhodou. Jedná se o přirozený proces našeho mozku, který hledá smysluplné souvislosti  a vytváří spojení mezi různými informacemi.

Opakující se sny o jedné osobě mohou mít různé významy a interpretace, a závisí na individuálních okolnostech a situaci každého jednotlivce. 

Zdroj: Psychnewsdaily.com