Vztahy a láska

Spí s manželkou i milenkou

Spí s manželkou i milenkou

Když muž spí s manželkou i milenkou bezesporu se dopouští velmi nemorálního jednání. Bohužel je tato situace však poměrně častá a proto vám přinášíme článek, který se dané problematice věnuje a nabízí možná řešení.

Zjistěte, jaká je realita a situaci řešte

V první řadě je bohužel nutné zjistit krutou pravdu. Podváděné ženy i muži mají v některých případech tendenci zavírat před nevěrou oči a snaží se věřit tomu, že ve skutečnosti není realitou. To by rozhodně neměl být váš případ. Zajistěte si dostatek důkazů a partnera konfrontujte.

Pokud chcete vztah udržet při životě, snažte se být co nejméně agresivní. Vše promyslete s chladnou hlavou a zjistěte jaké jsou příčiny i následky nevěry. Otevřený rozhovor a následná návštěva partnerské poradny vám může být velmi prospěšná.

Mohlo by vás také zajímat: Jak se muž rozejde s milenkou

Milenka může být se svojí pozicí smířená, manželka jen těžko

Zatímco milenka poměrně často stykem s ženatým mužem od začátku akceptuje svoji roli, manželka na výběr bohužel nemá, a proto je její role podstatně těžší. Jestliže jste podváděná, je jen na vás, zda dáte muže druhou šanci nebo je pro vás nevěra nepřekonatelným problémem.

Rozhodněte se pouze podle svého uvážení a nenechte se ovlivňovat manželem ani nátlakem z okolí.

Opakovaným záletníkům raději nevěřte a myslete na sebe

Kritické jsou zejména situace, kdy se nevěra neustále opakuje. Chybu může udělat každý, ale jestliže muž dlouhodobě podvádí, měla byste vztah opustit a zaměřit se na budování nového a více prosperujícího partnerství. I zde platí, že vám může pomoci konzultace s odborníkem věnujícím se problémům ve vztazích.

Zdroj: Bonobology.com