Vztahy a láska

Hodně romantické filmy

Hodně romantické filmy

Hodně romantické filmy jsou skvělým způsobem jak se oprostit od každodenních starostí, ponořit se do světa lásky a nechat se unášet emocemi. Pokud se jedná o opravdu hodně romantický film, musí být naplněn vášní, emocemi a na jeho konci nesmí nechat jedno oko suché. Pokud máte zájem se na nějaký takový hodně romantický film podívat, zde pro vás máme pár skvělých tipů:

  • Láska nebeská
  • Zápisník jedné lásky
  • PS: Miluji tě
  • Než jsem tě poznala

Láska nebeská

Naprostá bomba mezi hodně romantickými filmy! Láska nebeská se odehrává během vánočního období a sleduje propletené příběhy několika postav. Film se zaměřuje na lásku a mezilidské vztahy různých typů lidí a generací a ukazuje, že láska je všude kolem nás.

Mohlo by vás také zajímat: Romantické filmy s princem

Zápisník jedné lásky

Krásný příběh na základě bestselleru od Nicholase Sparkse vypráví příběh mladého páru, který se do sebe zamiluje a  poté je rozdělen válkou. Noah svou vytrvalostí a  láskou opět najde cestu ke své milované Allison. Zápisník jedné lásky je hodně romantický film, který vypráví o nezapomenutelné lásce, která přesahuje čas i prostor.

PS: Miluji tě

Tento film je emotivním romantickým dramatem o Holly,  mladé vdově, která po smrti svého manžela získává řadu dopisů, které pro ni její zesnulý manžel přichystal. Díky dopisům prožívá různá dobrodružství, zjišťuje, kdo doopravdy je a nachází opět radost ze života a nakonec i lásku. „P.S. Miluji tě“ je silným příběhem o ztrátě, smutku a nových začátcích.

Než jsem tě poznala

Will byl úspěšný muž, který po nehodě zůstal zcela upoután na invalidním vozíku. Do života mu vstoupí mladá Lou, která u něj získá místo pečovatelky. Lou svojí bezprostředností a smyslem pro humor prozáří Willovi život a naučí si ho znovu užívat. Stačí to však k tomu, aby Will přehodnotil to, jak naložit dál se svým životem?

Zdroj: intofilm.org