Nezařazené

Co znamenají jeho doteky

Co znamenají jeho doteky

Co znamenají jeho doteky? Významů může být celá řada. V následujícím článku se podíváme na čtyři nejčastější druhy mužských dotyků a rozebereme si jejich možné výklady.

Dotyky obličeje

Obličej je jednou z hlavních tělesných partií, které vyjadřují fyzickou přitažlivost ke druhému člověku. Přestože za intimní symboly obvykle považujeme jiné části těla, právě obličej představuje nezaměnitelný výraz každého člověka. Dotyky v této části těla tedy obvykle referují o skutečné fyzické přitažlivosti.

Dotyky ve vlasech

Význam dotyků ve vlasech nemusí být zcela jasný. Podle celé řady zdrojů je však nejčastěji spojen s projevováním zájmu o vaši osobnost. Zároveň však většinou nejde o projev intimity, ale pouze to, že vás má rád jako člověka a jsou mu blízké vaše postoje.

Mohlo by vás také zajímat: Řeč těla zamilovaného muže

Objetí

Objetí je bohužel jedním z nejméně čitelných dotyků, protože u něj velmi záleží na situaci a specifikacích, které přináší. Objímá vás, když jste smutná? Bude mu záležet na vašich pocitech. Objímá vás na veřejnosti? Můžete si být jistá, že je pyšný na vaši přítomnost a odhodlaný si vás chránit. Sledujte kontext objetí a sama si vytvořte úsudek podle toho kdy a jak přicházejí.

Držení se za ruce

Chycení za ruku může prolomit první ledy. Ačkoliv jde o na první pohled nevinný dotek, skrývá se za ním celá řada emocí a významů. Pokud si vás muž vodí za ruku, můžete si být téměř jistá, že od vídání se s vámi očekává něco více než jen nezávazný flirt.

Zdroj: Lovepanky.com