Nezařazené

Co napsat klukovi, aby odepsal: 4 jednoduché tipy

Co napsat klukovi, aby odepsal: 4 jednoduché tipy

Nevíte, co napsat klukovi, aby odepsal? V některých situacích může být velmi obtížné vymyslet poutavou zprávu, která ho zaujme a zajistí vám rychlou odpověď. Naštěstí existuje několik tipů, které bývají ve většině situací poměrně efektivní. Doporučujeme vám:

  • položit ve zprávě otázku
  • vzbuďte zprávou zvědavost
  • vyhnout se otřepaným frázím
  • vsadit na originalitu a všímavost

Položte ve zprávě otázku

Pokud chcete dostat na svoji zprávu odpověď, bývá funkčním způsobem položení otázky v jejím textu. Pokud se na něco ptáte, rozvíjíte s druhým člověkem konverzaci, ale především přesouváte míč na jeho stranu hřiště. Otázka dává jednoznačně najevo, že očekáváte odpověď, aniž byste to museli explicitně psát a stavět se do nevhodné role.

Mohlo by vás také zajímat: SMS, která ho dostane

Vzbuďte zprávou zvědavost

Dobrým trikem, který také velmi zvyšuje pravděpodobnost, že dostanete od kluka odpověď na svoji zprávu je navození zvědavosti. Zkuste ho donutit přemýšlet nad tím, co se za vaší zprávou skrývá. Abyste toho dosáhla, můžete zkusit formulace podobné těmto:

  • Víš čeho jsem si dnes všimla na tvém outfitu?
  • Všimla jsem si něčeho na tvých fotkách. Přijdeš na to, o co jde?

Kluk bude chtít jistě zjistit, co jste zaregistrovala a jemu to uniklo, takže vám na zprávu velmi pravděpodobně odpoví.

Vyhněte se otřepaným frázím

Nezačínejte konverzaci stylem „Ahoj, jak se máš?“. Pokud je kluk atraktivní, dostává podobných zpráv pravděpodobně velké množství a je téměř vyloučené, že ho zaujmete.

Vsaďte na originalitu a všímavost

Místo toho byste se proto měla zaměřit na originální zprávy, které budou pasované přímo na míru pro daného kluka. Zeptejte se ho na informace o jeho koníčku, oblíbeném sportovním klubu nebo předmětu, ve kterém ve škole exceluje. Tímto způsobem budete jistě bodovat mnohem více.

Zdroj: Socialself.com