Bydlení a zahrada

Regály do garáže, dílny i malého skladu e-shopu

Regály do garáže, dílny i malého skladu e-shopu

Řešíte jak přehledně, funkčně a bezpečně skladovat materiál, zboží či nářadí? Regály a regálové systémy jsou nejlepší možnou variantou.

Sklad e-shopu

Ať už provozujete malý e-shop nebo ho teprve plánujete rozjet, je na místě včas řešit systematické skladování zboží.

Hodně začínajících e-shopů začíná tzv. na koleni a skladují své zboží všude, kde se dá. Pořízení skladového vybavení je často považováno za zbytečnost a firmy či podnikatelé do něj nechtějí v počátku investovat. Ale opak je pravdou, regálové systémy vám mohou ušetřit čas i peníze.

Bezpečnost

Bezpečnost práce je na prvním místě. Pokud tedy sháníte regály, které udrží na jedné polici až 450 kg, rozhodně se vyhněte nákupu těch levnějších v hobby marketech. Mohlo by se stát, že se s každým dalším zatížením celý systém zbortí. 

Kvalita regálů je zásadní, kupujte je jen u specializovaných prodejců.

Přehlednost

Díky regálovým systémům budete mít vše na dosah. V jednotlivých regálech a policích si vytvoříte skladové pozice a každá položka tak bude mít své místo. Po přijetí objednávky pak nebudete muset nic složitě hledat, ihned budete vědět, kam přesně sáhnout. Tím se zrychlí celý proces expedice a budete schopni odbavit více objednávek za kratší čas.

Jaký druh regálů vybrat?

Samozřejmě záleží na velikosti prostoru a charakteru zboží, které v regálech budete skladovat. Univerzálním řešením jsou bezšroubové policové regály, které se vyznačují vysokou pevností a stabilitou.

Jak již název napovídá, jedná se o regály, které se montují jednoduše bez použití šroubů. Zásuvný systém je promyšlený do detailů a je možné do něj napojovat další regály do souvislých řad. Při rozšiřování skladu tedy pouze stačí objednat další kusy regálů.

Povrch policových bezšroubových regálů je galvanicky pozinkován (UNIZINC) nebo natřený práškovou barvou (UNIMONDIAL). Tyto povrchové úpravy zaručují dlouhodobou životnost.

Základní parametry bezšroubových policových regálů

Regály UNIZINC

  • Výška: do 6 000 mm
  • Hloubka polic: 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1 000, 1 100, 1 200 mm
  • Šířka: 900, 1 200, 1 500, 1 800, 2 100 mm
  • Nosnost police: 75 – 450 kg podle typu zvolené police

Regály UNIMONDIAL

  • Výška: 1 500 – 5 200 mm
  • Hloubka: 300, 350, 400, 500, 600, 700 mm
  • Šířka: 765, 865, 965, 1 065, 1 165, 1 265 mm
  • Nosnost police: 70 – 300 kg podle typu zvolené police

Uspořádaná garáž

Máte garáž plnou věcí, že se do ní ani auto nedá zaparkovat? Skoncujte s nepořádkem a vyberte si praktické regály, které vám umožní přehledné uložení všech věcí. Skladovat v nich můžete nářadí, pneumatiky, autokosmetiku, dětské hračky a nebo třeba sezónní oblečení v krabicích. Využití je opravdu široké.

Z hlediska stability a životnosti se určitě vyplatí pořídit kvalitní regály, které jsou dodávané i do skladů.

Regály do dílny

Ani v dílně nesmí chybět dostatečné množství úložných prostor pro všechny vaše výrobky, nářadí, čistící prostředky a jiný materiál.

I zde jsou policové regály ideálním a dostupným řešením.

Chcete ušetřit?

Skvělou možností je pořízení bazarových regálů. Regály jsou sice použité, ale stále ve výborném stavu. Prodejci na ně často poskytují záruku a pořídíte je až o polovinu levněji oproti regálům novým.