Vztahy a láska

Sen o někom, kdo se mi líbí: 3 možné významy

Sen o někom, kdo se mi líbí: 3 možné významy

Zdál se mi sen o někom, kdo se mi líbí – jaký může být jeho význam? Taková otázka dorazila do redakce od jednoho z našich čtenářů. V následujícím článku si rozebereme tři nejčastější významy, které takový sen může symbolizovat. Jedná se o:

  • máte plnou hlavu dané osoby
  • hledáte jistotu pramenící ze vztahu
  • jste otevření novým začátkům

Máte plnou hlavu dané osoby

Nejjednodušším výkladem snu o někom, kdo se vám líbí, je jednoduše to, že dané osoby máte plnou hlavu. Do snů se velmi často promítají vaše obavy, touhy nebo radosti běžného života a pokud někoho nemůžete dostat z hlavy, je veliká pravděpodobnost, že se objeví i ve vašich snech.

Mohlo by vás také zajímat: Sny o někom, koho miluju

Hledáte jistotu pramenící ze vztahu

Pokud ve snech neustále vídáte někoho, kdo se vám líbí, může se jednat také o náznak, že hledáte ve svém životě stabilitu a jistotu, protože se domníváte, že by vám ji zajistil právě vztah s daným člověkem. Tento výklad je samozřejmě ještě pravděpodobnější v případě, že se vám zdá přímo o vztahu s danou osobou nebo o randění s ní.

Jste otevření novým začátkům

Jak již bylo řečeno, vídat ve snech osobu, která se vám líbí, indikuje, že k ní cítíte přitažlivost, sympatie a do určité míry k ní chováte náklonnost. Může to znamenat, že jste otevření novým začátkům a schopní budovat nové citové vazby. Pokud za sebou například máte těžký rozchod, podobné sny mohou přinášet naděje v lepší zítřky vztahového života.

Zdroj: Stylecraze.com