Vztahy a láska

Jak oslavit 1. výročí vztahu: 4 skvělé tipy pro váš výjimečný den

Jak oslavit 1. výročí vztahu: 4 skvělé tipy pro váš výjimečný den

Hledáte inspiraci, jak oslavit 1. výročí vztahu? Každý by si měl svůj vysněný den oslavit podle vlastních preferencí, pokud si ale nevíte rady, můžou vám následující tipy ušetřit spoustu starostí při jeho plánování. Pro první výročí se hodí například:

  • procházka na místo první schůzky
  • večeře nebo oběd se společným vařením
  • společný romantický večer
  • společná relaxace

Procházka na místo první schůzky

První výročí je jistě velkým milníkem, ale vzhledem k relativně krátké době vztahu zároveň umožňuje skvěle rekonstruovat vaše společné začátky. Po roce ve vztahu jistě máte první schůzku ještě velmi živě v paměti a tak není nic snažšího než vyrazit na stejné místo a provést si malou rekonstrukci, která vám umožní zavzpomínat na krásné chvíle prvotní zamilovanosti.

Mohlo by vás také zajímat: Jak poznat úspěšné rande

Večeře nebo oběd se společným vařením

Že láska prochází žaludkem je staré známé tvrzení. Co když ale k samotnému gastronomickému zážitku z jídla přidáte ještě společné vaření daného pokrmu? Zažijete tak spoustu zábavy a poté si společně pochutnáte na jistě chuťově neodolatelném výsledku.

Společný romantický večer

Společné trávení romantických večerů je naprostá klasika, která k oslavám jakýchkoliv vztahových výročí nedomyslitelně patří. Na svůj den si tedy rozhodně vyhraďte volný večer a užijte si ho spolu se skleničkou vína a přichystanou postelí.

Společná relaxace

Mezi aktivitami by neměl chybět ani čas na odpočinek. Pokud se vám zrovna nechce na wellnes zájezd, domluvte se s partnerem alespoň na návštěvě sauny, vířivky nebo třeba vyrazte společně na masáž.

Zdroj: Ourkindofcrazy.com