Cestování

Malý kufr na krátký výlet – 3 nejlepší modely

Malý kufr na krátký výlet – 3 nejlepší modely

Jestliže máte rádi krátké dobrodružné cesty nebo poznávací a relaxační víkendy, bude to chtít do výbavy zařadit i kvalitní malé zavazadlo. Výbornou volbou je cestovní kufr v menším rozměru. I malé cestovní kufry však mohou mít různou podobu. Pokud váháte, jaký typ si pořídit, čtěte dále a inspirujte se s námi!

Malý kufr se zlatými a stříbrnými prvky? Výborná součást elegantního cestovního outfitu do města!

Vybrat kvalitní a zároveň módní malý kufr může být docela fuška. Měl by totiž splňovat několik důležitých kritérií. Cestovní kufr v malém provedení by měl mít kvalitně zpracovaná kolečka i madlo. Dobré je také to, když malý kufr disponuje i vnitřním organizérem. Pokud ho uvnitř kufru nenajdete, můžete si ho také dokoupit. Svou roli hraje při výběru malého kufru i materiál, z kterého je vyrobený. Na trhu jsou kožené i plastové kousky. V kurzu jsou zejména ABS kufry, které s oblibou nakupují cestovatelé i cestovatelky po celém světě. Muži a ženy, kteří rádi cestují na méně dnů, si oblíbili především trendy malé kufry s třpytivými prvky. Tyto kousky totiž snadno sladí i se svými zlatými nebo se stříbrnými šperky, jako jsou hodinky, prsteny, přívěšky nebo náušnice. Kufr s blyštivými detaily v menším provedení se hodí zejména na poznávací víkendy či na víkendové prodloužené lázeňské pobyty. Stylové kufry se zlatými a se stříbrnými detaily můžete sehnat např. v kamenných prodejnách CCC. Tady si přijde na své každý správný cestovatel.

Malý kufr s potiskem? Skvělá volba na sportovní víkend!

Pokud jedete na krátké soustředění nebo se chystáte na zábavný sportovní víkend s přáteli, měl by vám dělat společnost kvalitní a odolný kufr v sportovním stylu. Výbornou volbou pro vás bude malý kufřík s potiskem. Potisk může mít nejrůznější podobu. Některé ženy a muži si oblíbili kousky s abstraktními obrazci, jiní zase dají přednost decentnímu logu své oblíbené značky. Na kufru v menším provedení se mohou objevit i nejrůznější nápisy či vzory a motivy. V letošní sezóně budou hrát prim ty zvířecí a květinové. Je tedy jen na vás, jaký dekor kufru s potiskem vyberete. K malému kufru s potiskem si můžete na cesty obléci šortky, ale také cargo kalhoty s praktickými kapsami nebo džíny s tzv. roztrhanými koleny a s vysokým pasem. Ženám to k nim bude zase slušet v kombinaci se sportovní sukní. Možností je opravdu mnoho. Vždy je třeba myslet na to, že i malý kufr je brán v módě jako stylový doplněk. Také kufry s potiskem v menším provedení jsou ženám i mužům k mání na přehledném e-shopu CCC. Nabídka je zde široká a ceny zase příjemně nízké.

Kufr v malém rozměru v červené a v růžové barvě? Pro všechny ty, kteří chtějí vystoupit z davu!

Jestliže jste rády středem pozornosti nebo jste romantické duše, budou pro vás jako stvořené kufry v růžové nebo v červené barvě. Ty jsou velmi odvážné a energické. Vsadit můžete na nejrůznější odstíny zmíněných barev. Pastelová růžová je jemná barva, která je velmi ženská a něžná. Křiklavě růžová či rudá barva je zase provokativní a rafinovaná. Záleží tedy zejména na vás a na tom, co je vám bližší. Malé kufry v červeném i v růžovém provedení mohou ženy i dívky nakupovat také v prodejnách CCC. Zvolit je může i odvážný muž, který se nebojí být vidět a vystoupit z davu.