Kultura

Kdy vyjdou Auta 4: známe datum dalšího dílu?

Kdy vyjdou Auta 4: známe datum dalšího dílu?

Kdy vyjdou Auta 4? To je otázka nejednoho fanouška celosvětově oblíbené série. Je datum vydání dalšího dílu vůbec známé a jaké jsou doposud dostupné informace? To si rozebereme v následujícím článku.

Na pokračování čekáme od roku 2017

Poslední díl dostali fanoušci neuvěřitelně oblíbeného animáku v roce 2017. V té době přišlo do kin završení triologie s názvem Auta 3. V podstatě ihned poté se vyrojily spekulace, kdy a zda vůbec se dočkáme dalšího pokračování.

Spekulace po postupně utichaly a na povrch vyplývaly jen útržky bez bližších specifikací. Jaká je tedy aktuální situace ohledně možného pokračování série k roku 2024?

Mohlo by vás také zajímat: Romantické filmy s princem

Dalšího dílu se můžeme dočkat pravděpodobně nejdříve v roce 2029

Bohužel neexistují žádné potvrzené informace o tom, že by se cokoliv chystalo. Pixar ani Disney nedávají ven žádné oficiální zprávy, a tak je možné, že se pokračování nemusíme dočkat dokonce ani v delší budoucnosti.

Několik zahraničních zdrojů, které spekulují nad přesnějším datem možného vydání pak uvádí, že nejbližším možným rokem, kdy bychom se mohli filmu Auta 4 dočkat je rok 2029. Zároveň však vždy uvádí, že i tento předpoklad je spíše pozitivní a musel by mu předcházet doposud neočekávaný vývoj.

Sečteno a podtrženo na filmu Auta 4 v současné době nikdo nepracuje, v nejbližší budoucnosti pracovat nebude a je dokonce možné, že série s třetím dílem definitivně skončila.

Zdroj: Imdb.com