Ostatní

Mia Khalifa vzdělání: co vystudovala známá celebrita?

Mia Khalifa vzdělání: co vystudovala známá celebrita?

Zajímá vás, jaké má Mia Khalifa vzdělání? Které školy známá herečka z filmu pro dospělé vystudovala a jakých dosáhla studijních úspěchů? Přestože informací a internetu není mnoho, existuje v zahraničních zdrojích určitá evidence, kterou jsme pro vás v následujícím článku rozebrali.

Základní školní docházku absolvovala v Libanonu

Se školní docházkou začala Mia ve svém rodném Libanonu a konkrétně pak v hlavním městě Bejrůtu. Studovala zde francouzskou soukromou školu. Kromě francouzštiny se zde mimo jiné naučila také dobře anglicky, což jí samozřejmě přineslo velkou výhodu do jejího budoucího života.

Mohlo by vás také zajímat: Jak se jmenuje Humi: známe jméno známého YouTubera

Střední školu absolvovala v USA

V roce 2001 emigrovala Mia Khalifa i se svojí rodinou do Spojených států. Střední školu tak studovala již za oceánem. Konkrétně svoji středoškolskou docházku odchodila v na vojenské akademii Massanutten Military Academy in Woodstock. Na internetu se objevují spekulace, že během studií na střední škole prožívala těžká léta a setkávala se s odstrkováním a šikanou ze strany spolužáků.

Mia Khalifa vystudovala i vysokou školu

Pokud byste díky jejímu povolání tipovali, že střední škola mohla být v jejím profesním životě naprostým maximem, pak jste se poměrně zásadně mýlili. Khalifa vystudovala vysokou školu v oboru historie na University of Texas v El Pasu. Svoji studijní kariéru tak završila bakalářským titulem a je úspěšnou absolventkou. Přestože se práci ve svém oboru nevěnovala a pravděpodobně ani nikdy již věnovat nebude, určitě jí není možné upřít její studijní schopnosti.

Zdroj: Financialexpress.com