Cestování

Cestujte s dětmi: Má to smysl! 

Cestujte s dětmi: Má to smysl! 

Proč? Protože poznávat a bavit se daleko od starostí je zkušenost, na kterou se nezapomíná, a společných zážitků přece není nikdy dost. Specialisté z CK Radynacestu.cz vám poradí, kam letos za dobrodružstvím. 

Rádi byste utekli všem povinnostem a stresu, který vás poslední měsíce provázel? Pobyli s dětmi v jiném prostředí a poznali partu nových kamarádů? Máme pro vás řešení, které vás bude bavit – vás i děti. Na cestu za dobrodružstvím jim totiž přibalíme cestovatelský deník, se kterým se vydají po stopách slovutného badatele Villeho Pojky. A nebudou na to sami. Se vším jim pomůže kreslený chlapec Vašík, který stejně jako ony bude poznávat svět.

Paříž

Největší zábavní centrum v Evropě? Disneyland! Své místo má jen kousek od Paříže. U brány vás přivítá Mickey Mouse, objevíte poklad Pirátů z Karibiku a na horskou dráhu vás vyprovodí Nemo. 

Opravdoví cestovatelé však vědí, že Disneyland má v Paříži spoustu konkurentů. Povozíte se na stylových kolotočích, podíváte se do očí četníkovi ze Saint-Tropez v muzeu voskových figurín a plavbou po Seině také nic nezkazíte. 

Se zájezdem Paříž pro rodiče a děti + DISNEYLAND s průvodcem ale objevíte i místa, kudy kráčel Napoleon, a vyzkoušíte nejlepší croissant. 

Londýn

Stará dobrá Anglie není nudná. Na milovníky barevných kostiček čeká Legoland a pro fanoušky čarodějnického učně mají Studia Warner Bros. připravena expozici Harryho Pottera. 

Zlobr Shrek si našel místo vedle Londýnského oka a pro ty, kteří mají pro strach uděláno, je tu muzeum London Dungeon. 

Možnost překonat strach i sama sebe nabídne zájezd Londýn pro rodiče a děti a jízda na nejdelší skluzavce světa ArcellorMittal Orbit. 

Barcelona

Když se řekne Španělsko, vybaví se všem flamenco a býčí zápasy. Čím ale země naláká malé cestovatele? Na začátek doporučujeme Mořské akvárium, kde se ocitnete v 80 metrů dlouhém tunelu se žraloky. 

Magická je také fontána Font Magica na Španělském náměstí, městská pláž Barceloneta nebo dvoupatrové lodě, tzv. Vlaštovky. 

Kapku adrenalinu zastupuje lanovka na kopec Montjuïc. A protože Španělé byli mořeplavci, zastavíte se na zájezdu Barcelona pro rodiče a děti i u památníku Kryštofa Kolumba. 

Dubaj

Také u vás všechno musí být „super“, aby to děti lákalo? Řekněte jim o atrakcích a mrakodrapech, které vyrostly v Dubaji.

Země s arabskou kulturou a evropským myšlením nedává na výběr – musíte ji milovat. Ostrovy The Palms, pláž Jumeirah Beach, lyžařská sjezdovka v Mall of the Emirates… Zábava na prvním místě!

Dubaj je také domovem pouštního safari v džípech. Vyzkoušejte ho a nechte se překvapit: co návštěva, to nový zážitek. Je totiž nejrychleji se měnící město 21. století, a navíc se tam právě teď odehrává světová výstava EXPO! Ville Pojka, po jehož stopách se na zájezdu Dubaj pro rodiče a děti vydáte, by se dnes asi divil…

Zdroje

https://www.radynacestu.cz/
https://www.arecenze.cz/cestovni-agentury/