LifestyleZdraví a krása

Tetování: jména dětí na ruku

Tetování: jména dětí na ruku

Inspiraci pro tetování můžete hledat kdekoliv. Pokud máte děti, pravděpodobně jejich narození bylo velkým milníkem ve vašem životě a vyobrazení jmen na ruce je jistě dobrým způsobem, jak si ho zvěčnit. V následujícím článku vám přineseme tři inspirativní tipy, jak mohou podobná tetování vypadat.

Větší motivy na paži nebo předloktí

Chcete mít jméno dítěte na ruce vytetované ve větším rozměru? Pak pro vás bude ideální lokací zejména předloktí nebo paže. Tyto dvě oblasti nabízejí nejvíce prostoru a tatérovi tak přináší relativní volnost. Zároveň se na těchto místech nemusíte omezovat pouze na samotné nápisy se jmény. Můžete je totiž poměrně snadno zakomponovat k dalším motivům jako jsou květiny, srdce nebo kterékoliv jiné obrazce, které vaše dítě nejvíce charakterizují.

Mohlo by vás také zajímat: Tetování fénix: význam

Decentní nápisy na zápěstí

Pokud se naopak řadíte mezi příznivce minimalismu, můžete zvolit cestu velmi jednoduchého a malého tetování obsahujícího pouze nápis se jménem. Tato tetování se nejčastěji umisťují na zápěstí, kde jsou dobře viditelná a zároveň díky svým menším rozměrům skvěle zapadnou. Fantazii se meze nekladou a i na takto decentním tetování můžete projevit individualitu například volbou fontu či sklonu nápisu.

Nápisy na obě ruce

Máte více dětí? Chcete tetování udělat párové i se svým přítelem nebo přítelkyní? Můžete zvolit obrazec, který se bude doplňovat s přiložením druhé ruky. Rozdělit se samozřejmě dá i samotné jméno a následné spojení podobných tetování vytváří velmi zajímavý a originální efekt, který jistě vzbudí spoustu pozornosti.

Zdroj: wildtattooart.com