Zábava

Puzzle online zdarma: poslední vytvořené 2024

Puzzle online zdarma: poslední vytvořené 2024

Puzzle online zdarma jsou skvělým způsobem, jak trávit volný čas a procvičit si mozkové schopnosti. Pokud hledáte poslední vytvořené skládanky, které můžete hrát zdarma, existuje několik výborných webových stránek, které nabízejí širokou škálu možností. Zde jsou některé z nich.

Jigsaw Planet

Jigsaw Planet je populární platforma, kde najdete tisíce online puzzle, které můžete hrát zdarma. Stačí přejít na adresu https://www.jigsawplanet.com/?lang=cs. Stránka nabízí možnost procházet poslední vytvořené skládanky, což znamená, že vždy najdete něco nového a zajímavého. Do této sekce se dostanete kliknutím na tlačítko „Procházet“ v hlavní nabídce a následně výběrem možnosti „Poslední vytvořené.

The Jigsaw Puzzles

Další skvělou volbou je The Jigsaw Puzzles. Na steánce https://thejigsawpuzzles.com/ najdete obrovskou sbírku online puzzle různých témat a obtížností. Tato stránka nabízí denně nové puzzle a sekci „New puzzles“ (Nejnovější puzzle), kde můžete najít nejnovější přidané skládanky. Najdete ji jednoduše v pravé části domovské stránky.

Jigsaw Explorer

Jigsaw Explorer (https://www.jigsawexplorer.com/) je další oblíbená platforma pro online puzzle zdarma. Tato stránka nabízí nejen klasické puzzle, ale také denní a týdenní speciály. Sekce „Recent puzzles“ dostupná přímo z domovské stránky vám umožní rychle najít poslední přidané skládanky.

Mohlo by vás také zajímat: Strašidelné úkoly pro děti

Jak začít?

  1. Navštivte vybranou webovou stránku: Klikněte na jeden z výše uvedených odkazů a prozkoumejte nabídku posledních vytvořených puzzle.
  2. Vyberte puzzle: Projděte si sekce s posledními přidanými puzzle a vyberte si, které vás zaujmou.
  3. Začněte skládat: Klikněte na vybrané puzzle a začněte skládat. Většina stránek nabízí různé úrovně obtížnosti, takže si můžete vybrat podle svých schopností.