Rodina a děti

Strašidelné úkoly pro děti

Strašidelné úkoly pro děti

Snad každý rodič někdy vymýšlel svým dětem nějakou bojovou hru. Při opakovaných scénářích pak může v některých situacích trochu docházet inspirace. Mezi zajímavé strašidelné úkoly pro děti, které můžete v těchto situacích zvážit patří například:

  • Stezka odvahy
  • Vykrajování a malování dýní
  • Kostýmy
  • Návštěva strašidelného domu

Stezka odvahy

Náš výčet strašidelných úkolu pro děti nemůžeme začít ničím jiným než stezkou odvahy. Ta se obvykle skládá hned z několik úkolů. Ideální je proto domluvit celou partu dospělých, kteří se v kostýmech rozestaví po cestě stezky a budou k projití vyzývat děti ke klasickým úkolům testujících jejich vědomosti či fyzickou zdatnost.

Mohlo by vás také zajímat: Protahovací cviky pro děti

Vykrajování a malování dýní

Dýně jsou typickým symbolem pro halloween jejich děsivé výrazy a malování mohou působit skutečně hororově. Dejte dětem za úkol vytvořit děsivou podobu. To nechá průchod jejim fantaziím a zároveň navodí strašidelnou atmosféru.

Kostýmy

Skvělým úkolem může být také vytvoření strašidelného kostýmu. Shromáždění několika dětí, které se vzájemně budou předhánět v tvorbě nejnápaditější masky a zároveň se po jejím vyzkoušení mírně postraší je určitě skvělou zábavou.

Návštěva strašidelného domu

Pokud nechcete úkoly vymýšlet sami nebo nemáte dostatek prostoru pro jejich realizaci, zvažte návštěvu interaktivního strašidelného domu. Vždy však volte takovou variantu, která je úměrná věku vašich dětí.

Zdroj: Splashlearn.com