Ostatní

Parte v Šumperku: kde ho v roce 2024 najdete?

Parte v Šumperku: kde ho v roce 2024 najdete?

Chcete se podívat na parte v Šumperku a nevíte, kde ho najít? Možností máte celou řadu a v následujícím článku vám představíme všechny z nich.

Internetové stránky

Pravděpodobně nejpohotovějším zdrojem parte v Šumperku jsou webové stránky Sumpersko.net. Na stránce https://sumpersko.net/opustili-nas se nachází aktualizovaný soupis občanů města, kteří opustili své blízké a rodiny v posledních dnech. Podobný přehled vydává i další regionální web https://sumpersky.denik.cz/, který pravidelně přináší seznam zemřelých za dané období.

Mohlo by vás také zajímat: Cena parte: jaká je

Facebookové skupiny a zájmové spolky

Kromě toho se informace o úmrtích v Šumperku můžete dočíst také na Facebookových skupinách pro občany města. Aktuálně největší skupinou mapující dění ve městě je skupina“Šumperk !!!“. Kromě toho se můžete informace o úmrtích významných osobností dočíst také na webových stránkách různých zájmových spolků, kde zemřelí působili. O úmrtí významných osobností navíc informuje i přímo město v tiskových zprávách na svých webových stránkách.

Vývěsky ve městě

Poslední možností, jak shlédnout parte v Šumperku je fyzická návštěva vývěsek, které se nachází ve městě. Ty se pravidelně aktualizují a představují tak alternativu k online komunikačním kanálům zejména pro starší spoluobčany, kteří nepoužívají internet.