Zábava

Kreativní názvy týmů: 10 tipů na nejlepší

Kreativní názvy týmů: 10 tipů na nejlepší

Známe to všichni, na teambuildingu nebo zábavném táboře dostanete za úkol vytvořit skupinku se kterou budete soupeřit proti dalším účastníkům. Vašim prvním úkolem potom ve většině případů bude vymyšlení úderné přezdívky vaší skupiny. Pokud hledáte inspiraci pro kreativní názvy týmů, připravili jsme pro vás článek obsahující několik tipů.

Konkrétní tipy

To, co jste pravděpodobně hledali a o co jste se zajímali nejvíce Vám přinášíme v samotném úvodu článku. Níže je 10 tipů na nejlepší názvy týmů:

  1. B-tým
  2. Ti špatní
  3. Zázrační
  4. Potížisté
  5. Vyvolení
  6. Záškodníci
  7. Koblížci
  8. Generálové
  9. Banditos
  10. Esa

Vycházejte ze situace

Ideální název týmu byste měli zvolit podle situace, ve které se nacházíte. Je tématem hry námořní plavba? Pak zvolte tematiku pirátů, pokud máte za úkol chytit fiktivního zloděje, pojmenujte se jako policejní oddíl. Nejlepší a originální název pro tým zkrátka vždy zvolíte tak, že se zamyslíte nad danou situací a pokusíte se jí maximálně přizpůsobit.

Mohlo by vás také zajímat: Vtipné názvy týmů

Vsaďte na originalitu

A ještě malý tip na závěr. Pokud hledáte skutečně originální a kreativní názvy týmů, je logické, že na internetu příliš nepochodíte. Kreativita totiž musí vyjít právě z vaší vlastní iniciativy. Pokud chcete svým soupeřům vyrazit dech a nebo možná i tak trochu nahnat strach, dejte hlavy dohromady a buď vymyslete svůj vlastní název nebo alespoň modifikujte některý z výše uvedených do individuální podoby přidáním svého vlastního doplňku.

Zdroj: Parade.com