Technologie

Jak přečíst blokované zprávy na WhatsApp

Jak přečíst blokované zprávy na WhatsApp

Hledáte způsob, jak přečíst blokované zprávy na WhatsApp? Existuje taková možnost a jaké jsou její specifikace? To si rozebereme v následujícím článku.

Různé typy blokace

Abychom pochopili správně celou problematiku, je nejdříve nutné uvést, že na WhatsAppu existují v podstatě dva stupně blokace uživatele. Buď provedete klasickou blokaci tím, že uživatele zablokujete a znemožníte mu další kontakt s vámi nebo při blokaci zároveň vyberete i nahlášení daného uživatele. Pokud zvolíte druhou možnost, zmizí vám s blokováním také kompletní historie společného chatu. Když zvolíte první možnost dojde „pouze“ k znemožnění dalšího kontaktu.

Mohlo by vás také zajímat: Jak poznat zablokované SMS: 3 jednoduché způsoby

Staré zprávy si zobrazíte, odeslané v době blokace nikoliv

V obou výše uvedených případech máte možnosti, jak si číst zprávy, které jste odeslali ještě před samotnou blokací. Pokud kontakt jen zablokujete a nehlásíte, zůstane konverzace zachována v původní podobně, takže nebudete mít s pročítáním větší problém.

Jestliže zvolíte i blokaci, chat se odstraní, ale můžete si ho předtím snadno zálohovat pomocí možnosti zálohy dat přímo v aplikaci. Tím zůstanou zprávy také zachovány.

Pokud vás však zajímá možnost čtení zpráv, které vám blokovaný kontakt zasílá během období blokace, pak vás nepotěšíme. Jejich zobrazení totiž není možné. Neexistuje navíc ani žádná vychytávka nebo neoficiální způsob, protože zprávy nikdy oficiálně neodejdou z mobilu odesílatele a tudíž nejsou uloženy na serverech WhatsApp, takže není možné je přečíst žádným způsobem.

Zdroj: Itoolab.com