Technologie

Jak odpovědět na zprávu na Instagramu

Jak odpovědět na zprávu na Instagramu

Stává se vám, že se v chatu na Instagramu ztrácíte v dlouhých vláknech plných zpráv a uvítali byste lepší strukturovanost textu? Pak vás pravděpodobně bude zajímat, jak odpovědět na zprávu na Instagramu a zpřehlednit tak svoje konverzace. V zásadě máte tři možnosti, jak postupovat

  • Potažením zprávy směrem doprava na dotykovém displeji
  • Dlouhým stiskem na zprávu na dotykovém displeji a výběrem možnosti „Odpovědět“
  • Kliknutím na šipku vedle zprávy v prozhlížečové verzi Instagramu

Potažení směrem doprava

První a nejčastěji využívaný způsob je dostupný pro aplikaci Instagramu na mobilních telefonech. Nezáleží na operačním systému nebo druhu mobilu. Pokud máte otevřenou jakoukoliv konverzaci, chytněte prstem zprávu, na kterou chcete odpovědět a potáhněte ji směrem doprava. Ihned se vám zobrazí ve spodní části displeje, že odpovídáte na vybraný text.

Mohlo by vás také zajímat: Instagram upozornění na screenshot

Dlouhý stisk zprávy

Druhou možností dostupnou také pro dotykové displeje je podržení prstu na vybrané zprávě. Po krátké době držení se vám rozbalí nabídka možností a v ní vyberete „Odpovědět“. Následně pokračujete vepsáním své odpovědi stejně jako v předchozím případě.

Klepnutí na šipku v počítačovém prohlížeči

Pokud používáte Instagram v prohlížeči vašeho počítače nebo notebooku, odpověď na zprávu realizujete najetím kurzoru myši na vybraný text vedle kterého se vám objeví šipka směřující doleva. Na ni stačí kliknout a vepsat svůj text.

Zdroj: Napoleoncat.com