Zábava

Voyo a změna platební karty: jak na to 2024

Voyo a změna platební karty: jak na to 2024

Nevíte jak na Voyo změnit platební kartu používanou pro uhrazení předplatného? Celý proces je poměrně jednoduchý a zvládnete ho v několika krocích. V následujícím článku vám poradíme, jak na to.

Přihlášení do účtu

Pro zahájení procesu změny platební karty se nejdříve musíte přihlásit do svého účtu na webu Voyo. Zadejte své uživatelské jméno a heslo a přihlaste se do systému, aby bylo možné přistupovat k dalším potřebným krokům.

Přístup k předplatnému

Po úspěšném přihlášení najděte v pravém horním rohu stránky ikonu Hlavního profilu. Klikněte na ni a z nabídky, která se objeví, vyberte „Moje předplatné“. Tím se dostanete na stránku, kde můžete spravovat různé aspekty vašeho předplatného.

Změna platební metody

Na stránce předplatného naleznete možnost „Změna platební metody“. Kliknutím na tuto volbu budete přesměrováni do bezpečné platební brány.

Mohlo by vás také zajímat: Netflix karta 400 Kč: na jak dlouho vám vydrží?

Vyplnění platebních údajů

V rámci platební brány vyplňte všechny požadované údaje nové karty, včetně čísla karty, data expirace a bezpečnostního CVV kódu. Tyto informace jsou nezbytné pro ověření a autorizaci platby.

Potvrzení nových údajů

Po zadání všech potřebných údajů klikněte na tlačítko „Potvrdit“. Tím odesíláte informace k ověření vaší nové platební karty. Tento krok je klíčový pro zajištění, že vaše budoucí platby budou správně zpracovány z nové karty.

Ověření a nastavení platby

Posledním krokem procesu je ověření nové platební karty. Po úspěšném ověření budou všechny budoucí platby za předplatné automaticky provedeny z nově zadané karty. Tím je proces změny platební karty na Voyo dokončen.

Zdroj: Voyo.nova.cz