Ostatní

Tlapková patrola: jména hlavních postav

Tlapková patrola: jména hlavních postav

Tlapková patrola je populární dětský animovaný seriál, který si získal srdce mnoha dětí po celém světě. Seriál sleduje příběhy skupiny statečných štěňat, která pod vedením chlapce Rydera pomáhají řešit různé problémy a zachraňovat obyvatele města Adventure Bay. Pojďme se podívat blíže na jednotlivé členy této neohrožené party a jejich jména.

Ryder

Ryder je desetiletý chlapec, který vede Tlapkovou patrolu. Koordinuje záchranné operace a rozděluje úkoly mezi štěňata. Je velmi inteligentní a vždy připravený pomoci.

Chase

Chase je německý ovčák a zástupce policejního psa v Tlapkové patrole. Jeho barva je modrá a jeho vozidlo je policejní auto. Chase je vždy připravený zasáhnout tam, kde je potřeba udržet pořádek nebo provést vyšetřování.

Marshall

Marshall je dalmatin a hasič Tlapkové patroly. Jeho barva je červená a jeho vozidlo je hasičský vůz. Marshall je odvážný, i když někdy nemotorný, a jeho hlavním úkolem je hasit požáry a zachraňovat z nebezpečných situací.

Skye

Skye je kokršpaněl a letecká záchranářka týmu. Její barva je růžová a její vozidlo je vrtulník. Skye má vynikající letecké schopnosti a dokáže se dostat do míst, kam se ostatní nedostanou.

Rubble

Rubble je anglický buldok a stavební expert týmu. Jeho barva je žlutá a jeho vozidlo je buldozer. Rubble odklízí trosky a pomáhá při stavebních projektech.

Mohlo by vás také zajímat: Jména pro hady: 15 tipů na nejlepší

Rocky

Rocky je kříženec a recyklační odborník Tlapkové patroly. Jeho barva je zelená a jeho vozidlo je recyklační vůz. Rocky je vynalézavý a hledá způsoby, jak znovu využít staré materiály.

Zuma

Zuma je labrador a vodní záchranář Tlapkové patroly. Jeho barva je oranžová a jeho vozidlo je vznášedlo. Zuma je expert na záchranné operace na vodě a v blízkosti vody.

Everest

Everest je husky a horská záchranářka týmu. Její barva je fialová a její vozidlo je sněžný pluh. Everest je expert na operace v zasněžených a horských oblastech.

Tracker

Tracker je chihuahua a džunglový záchranář týmu. Jeho barva je tmavě zelená a jeho vozidlo je terénní vůz. Tracker má vynikající sluch a pohybuje se v hustém porostu džungle.

Liberty

Liberty je dlouhosrstý jezevčík a nová členka Tlapkové patroly, která se přidala v celovečerním filmu. Její barva je oranžová a její vozidlo je skútr. Liberty je odvážná a ráda pomáhá ve městě.

Coral

Coral je podvodní záchranář týmu. Její barva je tyrkysová a její vozidlo je podmořský skútr. Coral je expert na operace pod vodou a chrání mořské prostředí.

Horatio Turbot

Horatio Turbot je vědec a průzkumník, který často spolupracuje s Tlapkovou patrolou. Není přímo členem týmu, ale jeho znalosti a dovednosti jsou často klíčové při řešení problémů.

Zdroj: Pawpatrol.fandom.com