Ostatní

T-Mobile obchody – Kladno Rozdělov: Informace 2024

T-Mobile obchody – Kladno Rozdělov: Informace 2024

V současné době se v samotném Rozdělově v Kladně nenachází žádná pobočka T-Mobile. Nejbližší pobočka se však nachází ve vzdálenosti zhruba jen 2,5 km od Rozdělova a je dostupná za necelých 5 minut jízdy autem. V následujícím článku vám o ní představíme všechny důležité informace.

Pobočka T. G. Masaryka 1501, 272 01 Kladno

Pobočka T-Mobile v Kladně má otevírací dobu od pondělí do pátku od 9:00 do 18:00, v sobotu od 9:00 do 12:00 a v neděli je zavřeno.

Kontakt

Pokud máte nějaké dotazy nebo si chcete předem domluvit schůzku, můžete pobočku kontaktovat na emailové adrese kladno@prodejna.t-mobile.cz nebo na telefonním čísle 604 984 444.

Služby a produkty

V pobočce T-Mobile na T. G. Masaryka můžete zakoupit širokou škálu zařízení, od nejnovějších smartphonů a tabletů až po příslušenství, jako jsou sluchátka, nabíječky a ochranné kryty. Operátor také nabízí různé tarify a datové balíčky, které lze přizpůsobit individuálním potřebám.

Zákaznický servis

Proškolený personál je připraven pomoci s dotazy či problémy. Pokud máte problémy s objednanými službami, pobočka by vám je měla pomoci vyřešit.

Mohlo by vás také zajímat: O2 tarify pro seniory

Aktuální nabídky a akce

T-Mobile pravidelně pořádá různé akce a slevové kampaně, díky kterým můžete ušetřit na nových zařízeních nebo získat výhodnější tarifní podmínky. Při návštěvě pobočky se informujte o aktuálních nabídkách.