Horoskopy a astrologie

Panna a vodnář v posteli: 4 specifika jejich milostného života

Panna a vodnář v posteli: 4 specifika jejich milostného života

Panna a vodnář v posteli mohou na první pohled působit jako znamení se zcela odlišnými prioritami a nekompatibilitou. Pokud však nechají průchod svým silným stránkám, může se z jejich soužití vytvořit zajímavá prosperita. V následujícím článku si rozebereme základní specifika milostného vztahu těchto dvou znamení.

Na první pohled jsou znamení odlišná

Vodnáři jsou často velmi kreativní a nekonvenční, zatímco pany mohou mít tendence být částečně upjaté. Tato kombinace může přinášet v posteli problémy, ale pokud se obě znamení správně pochopí a naučí se tolerovat a naplňovat touhy svého protějšku, může vše fungovat zcela harmonicky. Vodnář možná bude muset ukrojit část své touhy po rozmanitosti a panna zase občas vybočit ze svých konvenčních zvyků.

Komunikace je klíčem

Z výše uvedeného vyplývá, že aby to pannám s vodnáři v posteli klapalo, je nutné vsadit na hledání společných cest skrze komunikaci. Díky inteligenci, kterou obě znamení disponují však nemusí být hledání této kompatibility až takovým problémem. Je nutné, aby si oba sdělili svůj pohled na věc a byli ochotní hledat kompromisy skrze společný dialog.

Mohlo by vás také zajímat: Když vás vodnář nechce: 5 nejčastějších projevů

Inteligence, bystrost a racionální přístup

Vodnáři i panny vše dopodrobna analyzují. Jsou chytří a bystří, takže se nevrhají do věcí bezhlavě a bez kontroly. Proto se i v posteli může stát, že se nenechají unést emocemi a neudělají něco, čeho by později litovali. Na jednu stranu to může působit jako nevýhoda, ale na druhou stranu může podobný přístup vytvořit pevné pouto na hlubších základech, které zajistí dlouhodobé milostné uspokojení.

Důvěra a loajalita

Panny umějí být velmi loajální a věrné. To vytváří základ jakéhokoliv romantického vztahu a přináší to jejich partnerům oceňovanou jistotu. Vodnáři sice preferují maximální nezávislost a volnost, ale pokud ji dostanou, rozhodně také patří mezi věrná znamení. Panny jim dokážou zprostředkovat vše co potřebují, a tak je pravděpodobné, že ve vztahu vodnáře a panny nebude mít nevěra místo.

Zdroj: Momjunction.com