Vztahy a láska

Jak sbalit kluka ve 12 letech: 7 jednoduchých tipů

Jak sbalit kluka ve 12 letech: 7 jednoduchých tipů

Když ti je dvanáct, svět kolem tebe je plný nových příležitostí a dobrodružství. Možná začínáš víc přemýšlet o kamarádech a třeba i o tom, jak by bylo fajn mít někoho, kdo ti je víc než jen kamarád. Pokud ti padl do oka nějaký kluk a ráda bys věděla, jak na to, aby sis ho získala, jsi na správném místě.

Buď sama sebou

Jedna z nejcennějších věcí, kterou můžeš udělat při snaze zaujmout kluka, je být přirozeně sama sebou. Ve 12 letech je každý stále ve fázi, kdy se snaží pochopit, kdo je. Autenticita je něco, co může opravdu zaujmout. Pokud jsi přirozená, upřímná a věrná své osobnosti, kluk si toho všimne a bude to pro něj přitažlivé. Nemusíš se snažit být někdo jiný, abys na někoho zapůsobila; být sama sebou je to nejcennější.

Mohlo by vás také zajímat: Jak sbalit kluka přes chat

Sdílej společné zájmy

Společné zájmy jsou skvělým způsobem, jak navázat spojení. Zjisti, co má rád, a pokud máte něco společného, je to skvělý základ pro přátelství nebo možný vztah. Může jít v podstatě o cokoliv, od konkrétního typu hudby, filmů, knih až po sporty nebo videohry. Pokud sdílíte zájem o nějakou činnost, máte přirozený důvod strávit spolu čas a lépe se poznat.

Komunikace a pozornost

Pozorně poslouchej když mluví a ukáž mu, že ti na něm záleží a že si vážíš jeho názorů a pocitů. Když s ním mluvíš, buď upřímná a sdílej své myšlenky a pocity. Komunikace není jen o mluvení, ale i o naslouchání. Pokud ukážeš, že jsi dobrá posluchačka, můžeš tak vybudovat silnější emocionální spojení.

Buďte spolu aktivní

Navrhni společnou činnost, která vám oběma přináší radost. Ať už jde o sport, společnou hru, nebo dokonce studijní skupinu, společně strávený čas může posílit vaše pouto a umožnit vám lépe se poznat. Aktivity, při kterých spolupracujete nebo soutěžíte, mohou být zábavné a odhalí více o vaší osobnosti.

Vytvoř prostor pro jeho názory a zájmy

Zajímej se o to, co má rád, a ukaž, že respektuješ jeho názory a zájmy, i když se neshodují s tvými. Pokud má rád něco, o čem nevíš mnoho, zeptej se ho, aby ti o tom více pověděl. Ukážeš tak nejen svůj zájem, ale i ochotu učit se nové věci.

Pozitivní postoj

Buď pozitivní a optimistická. Pozitivní energie je nakažlivá a může přitahovat lidi. Pokud ukážeš, že jsi schopná vidět dobré stránky situací a neztrácíš nadhled, může to být pro kluka velmi přitažlivé. Pozitivita také pomáhá vytvářet příjemnou atmosféru, ve které se může vztah rozvíjet přirozeněji.

Buď trpělivá

Věci někdy trvají déle, než bychom chtěli, a to platí i o vztazích. Buď trpělivá a nečekáj, že se vše vyvine přes noc. Budování vztahu vyžaduje čas a úsilí obou stran. Buď trpělivá a dávej věcem přirozeně vyvíjet svým tempem.

Zdroj: Wikihow.com