Zábava

Zmijozel vlastnosti

Zmijozel vlastnosti

Jste nadšenými fanoušky Harryho Pottera a zajímáte se o každý detail kouzelnického světa? Chcete se dozvědět více o jedné z kolejí Bradavické školy čar a kouzel? Mezi nejčastější charakterové vlastnosti studentů Zmijozelu patří:

  • Ambicióznost
  • Orientace na výsledky
  • Vůdcovství
  • Sebevědomí
  • Smysl pro sebezáchovu

Ambicióznost

Jednou z hlavních vlastností, která se u mnoha studentů Zmijozelu intenzivně projevuje je jejich ambicióznost. Touha žáků této koleje patřit mezi nejúspěšnější a dosáhnout vysokého životního standardu je často enormní. Bohužel to nemusí být vždy pouze pozitivní vlastnost, protože s sebou přináší i některá úskalí.

Orientace na výsledky

Cílevědomost a orientace na dosahování úspěchů či dobrých výsledků je dalších charakteristikou, která je typická pro studenty Zmijozelu. Kromě usilovné práce na dosažení stanovených met u nich můžeme pozorovat i schopnost samotného vytyčení vysokých, ale reálných cílů.

Mohlo by vás také zajímat: Nejznámější indiánští náčelníci

Vůdcovství

Žáci koleje Zmijozel jsou známí také pro svoji schopnost vedení kolektivu. Právě díky tomu byli schopní někteří studenti vybudovat kolem své osoby doslova armády svých příznivců a skvěle jim velet.

Sebevědomí

Všechny zmíněné vlastnosti by neměly patřičnou hodnotu bez dostatečné sebedůvěry. Zmijozelští bývají velmi sebevědomí, což jim umožňuje dlouhodobě dosahovat dobrých výsledků. Zároveň však mohou působit nafoukaně a zahleděně do sebe.

Smysl pro sebezáchovu

Platí také, že u žáků Zmijozelu se často projevuje intenzivní snaha o ochranu sebe a svých nejbližších. Často tak dochází z jejich strany k detailnímu analyzování možných scénářů dané situace, tak aby se vyhnuli případnému ohrožení.

Zdroj: Screenrant.com