Říkáte si, že je teprve leden a do léta zbývá ještě mnoho času? To je sice pravda, ale nebylo by fajn být na letní sezónu připravena s předstihem, bez stresu a nehonit dokonalé tělo do plavek na poslední chvíli?

Zázračné rychlodiety nefungují a akorát vás to ještě více stresuje. Často to dopadá tak, že při představě, že se svléknete na koupališti do plavek, si to zase rychle rozmyslíte a zůstanete raději doma. Není to škoda? Pojďte si léto 2021 užít se vší parádou. Bikiny, krátké letní šaty, koupaliště, party na pláži a lichotky od mužů.

Začátek roku si úplně říká o to, abyste si dopřály tu nejlepší péči. A nejen po stránce fyzické. Protřídění šatníku je skvělý rituál – zbavíte se oblečení, které vám beztak nesedělo a nikdy byste si ho už neoblékly a dáte prostor novým kouskům.

Svěřte své tělo do rukou profesionálů

Máte náročnou práci, plno starostí o domácnost, rodinu a na pravidelné cvičení vám nezbývá čas? Nemusíte věšet hlavu, i pro vás existuje řešení, jak dosáhnout vysněné postavy.

V dnešní zrychlené době už je zcela běžné svěřit se do rukou odborníků z oboru estetické medicíny. Služby jsou každý rok více a více žádané a také dostupnější. Nemusíte se obávat složitých operací, velikých jehel, krve a bolesti. Všechny metody a procedury jsou prováděny šetrným způsobem.

Odstranění tuků bez bolesti

Řeč je o kryolipolýze – v současné době nejefektivnější metodě odbourávání podkožního tuku v oblasti břicha.

Proč zvolit kryolipolýzu? Zde jsou hlavní výhody:

  • neinvazivní, bezbolestná a velmi účinná metoda,
  • žádná rekonvalescence po ošetření,
  • obvykle stačí pouze jedno ošetření.

Kryolipolýza neodstraňuje z těla vodu, odstraňuje pouze přebytečný tuk. Nežádoucí tuk tato procedura zredukuje až o 50%. Provádí se speciálním přístrojem, který prostřednictvím radiofrekvence nejprve zahřeje kožní řasu, následně nechtěné a nepotřebné tukové buňky zmrazí. Vy cítíte pouze mírný tlak a chlad.

Výsledky jsou trvalé a bez jojo efektu, protože zmrazené tukové buňky už se znovu neobnoví. Tukové buňky se po ošetření rozpadají postupně. První viditelné výsledky na sobě zpozorujete přibližně po 14 dnech od ošetření, finální efekt se dostaví po 2-3 měsících. Takže opravdu není na co čekat!

Ošetření pleti

Nejen tělo, ale i obličej si zaslouží péči a pozornost. Důsledná domácí péče je samozřejmostí, ale jsou problémy, které doma samy nevyřešíte. Proto je i v tomto případě vhodné svěřit se do péče odborníkům z estetické medicíny.

Trápí vás vrásky? Aplikací botulotoxinu vám vrásky vyhladí a vy získáte opět mladistvý vzhled. Stejně tak pomůže i kyselina hyaluronová, jejíž aplikací můžete docílit například plných rtů. Pokud bojujete s jizvičkami po akné nebo s pigmentovými skvrnami, účinným řešením je chemický peeling nebo microneedling. Revoluční novinkou v tomto oboru je plexr – plastika bez řezu, bez bolesti a bez narkózy.

Šatník pro rok 2021

Co se bude nosit v roce 2021? Jaké barvy, vzory a střihy? Abyste mohly svůj šatník důkladně připravit, přinášíme vám tipy, jak nešlápnout v novém roce vedle.

Barvy

Hitem letošního roku budou barvy, které jsou v souladu s přírodou. Pastelové tóny modré a zelenkavé barvy, žlutá a nebo i odvážnější sytě červená. Pokud nejraději chodíte v černé, dovolte do vašeho šatníku vstoupit barvy alespoň v podobě barevných doplňků.

Vzory

I vzory látek se ponesou v souladu s přírodou. Opět budou velmi žádané květinové motivy a zvířecí vzory. Již každoroční klasikou zůstanou vzory geometrické.

Jaké šaty budou hitem léta?

Trendem roku 2021 budou mini délky – mini šaty, mini šortky a mini sukně v minimalistických i retro provedeních. Velkou roli budou hrát také vrstvené materiály, především kombinace barevných a transparentních látek. Pro sportovnější typy žen, které upřednostňují pohodlí, zůstanou v kurzu šaty tričkového střihu. Naopak pro odvážnější z vás – tento rok se v módě ponese ve znamení třpytek, glitrů a lesklých materiálů.

Každý outfit je potřeba doladit do posledního detailu. Zaměřte svou pozornost na doplňky – kabelky, šátky, čepice a v neposlední řadě sluneční brýle.

Další články