Zábava

Vtipné přezdívky na messenger

Vtipné přezdívky na messenger

Messenger dává uživatelům mnohé možnosti, jak si personalizovat své chaty se svými blízkými či kamarády. Ať už jde o změnu barvy chatovacích okének nebo změnu motivu celého chatu. Jednou z těch uživatelsky nejvýznamnějších je i vytvoření přezdívky pro naše nejbližší. Spousta jedinců chce pro své blízké vymyslet vtipné přezdívky, ale neví, podle čeho ji vybrat. Vtipné přezdívky na messenger můžete vytvořit pomocí:

  • Vtipných vzpomínek
  • Vtipných přezdívek z dětství 

Vtipné vzpomínky

Přezdívka se dá vytvořit pomocí vtipné vzpomínky, kterou máte s osobou, pro kterou přezdívku vymýšlíte. 

Stalo se Vám někdy, že si kamarád objednal kávu a hned při výdeji se mu ji podařilo rozlít? Pak mu nastavte přezdívku rozlévač kafíček a přidejte pár vtipných smajlíků, které Vám druhého připomínají.

Vtipné přezdívky z dětství

Pokud máte excelentní paměť, pak si jistě vybavíte vtipné přezdívky, které jste si vymysleli navzájem se svými kamarády či rodinou. Použijte tyto přezdívky i v současnosti a připomeňte si tak radostné časy a tu bezstarostnost, kterou jako děti prožíváme. Opět nezapomeňte na nějaký smajlík, který Váš vztah s danou osobou vystihuje.

Vtipné vlastnosti nebo schopnosti

Měl Váš kamarád nějakou vlastnost nebo schopnost díky které jste se hodně nasmáli? Šlo například o schopnost srolovat jazyk jako koberec nebo o přetočení očních panenek tak, že bylo vidět jen bělmo? Měl snad Váš kamarád schopnost napodobovat lidi nebo rád dělal různé vtípky na spolužáky? To vše Vám při vymýšlení přezdívky pomůže. Připomenete si tak vzpomínky a zasmějete se při zpětném vzpomínání.

Mohlo by Vás také zajímat: Jak se přihlásit na messenger bez hesla

Příklady vtipných přezdívek na messengeru

Věříme, že příklady jsou tou nejlepší inspirací, a tak Vám jich několik v tomto článku přinášíme: prokrastinátor, hlavní drbna, koblížek, pan/paní vtipný/vtipná, bijec, veverka, čmuchal/čmuchalka.

Zdroj: Seventeen.com