Kultura

Viktor Sheen přítelkyně

Viktor Sheen přítelkyně

Rádi si do sluchátek naladíte muziku tohoto sympatického rappera, ale kromě významu textů Vás také zajímá jeho osobní život a úspěchy? Má Viktor Sheen přítelkyni či nikoliv? To si zodpovíme v následujícím článku.

Pohled za oponu

Viktor Sheen, vlastním jménem Viktor Dundič si svůj soukromý život střeží a nechává ho pod poličkou. Jak sám zmínil, přeje si, aby bylo soukromí jejich rodiny respektováno a v rozhovorech ho o přítelkyni potažmo manželce ani dětech mluvit neuslyšíte. Je však známo, že jeho současnou ženou je jistá Kristýna, se kterou žije v Kladně.

Společné úspěchy

Nesmíme opomíjet ani jejich dvě dcerky Viktorku a Adélku. Podle dostupných informací se Viktorka narodila v roce 2019 a Adélka pouze o dva roky později. 

Je tedy dost možné, že Sheenova manželka Kristýna chtěla pro prvorozenou dcerku Viktorku sourozence, protože si přeje velkou rodinu.

Viktor Sheen a manželka Kristýna spolu mají uzavřenou dohodu, že ji nebude nikde ukazovat. Je to z důvodu, že jeho manželka chce chodit v klidu s dcerkami na hřiště a nemuset se bát o své bezpečí.

Mohlo by Vás také zajímat: Jak se stát dabérem

Život ve čtyřech 

Viktor Sheen, manželka a jejich dvě dcerky si užívají rodinného života na Kladně, do kterého se Viktor Sheen přistěhoval po odchodu z Kazachstánu. 

Manželka Kristýna byla Sheenovi dlouhé roky oporou a je tedy nadevše jasné, že si nyní společný život jako rodina užívají.

Zdroj: famousbirthdays.com