Lifestyle

Valentýna Bečková rodiče

Valentýna Bečková rodiče

Valentýna Bečková je vycházející hvězdou českého filmu. Jak se malá herečka dostala před kameru? Stojí za tím ambiciózní rodiče?

Vycházející hvězda českého filmu

Valentýna Bečková se narodila v roce 2013, o letošních prázdninách tedy oslaví teprve 9. narozeniny. Roztomilá holčička už stihla před kamerou zazářit v několika filmech. Vidět jste ji tak mohli v těchto titulech:

  • Ženy v běhu
  • Příliš osobní známost
  • Přání Ježíškovi
  • Tajemství staré bambitky 2
  • Láska na špičkách

Malá Valentýna před kamerou odzbrojuje nejen talentem, ale i bezprostředností a komunikativností. Bývá tak některými lidmi označována jako „Tomáš Holý v sukni“.

K herectví se dostala přes castingovou agenturu, kam ji přivedli rodiče na popud okolí, kterému se děvčátko zdálo šikovné. Valentýnka prý odmalička především hezky mluvila a řada lidí o ní tvrdila, že je velmi roztomilá.

Rodiče se proto nechali přemluvit a dali herecké budoucnosti své malé dcerky pomyslnou zelenou. Zpočátku však vše prý brali spíše jako legraci. Netuší totiž, po kom své nadání má, Valentýna Bečková nepochází z umělecké rodiny.

Začalo to v reklamě

První dva roky se skutečně nic nedělo, až se objevila malá rolička v reklamě. Pak následovaly další reklamní projekty. To byly malé Valentýně teprve čtyři roky.

Poté se jí otevřely dveře do světa filmu, když si Valentýnky všimla režisérka Marta Ferencová, která ji obsadila do svého filmu Příliš osobní známost. Holčička tehdy přitom ještě neuměla číst a musela se texty učit zpaměti. Předčítala jí je maminka Eva.

Ta doprovází holčičku pravidelně na natáčení a absolvovala s ní i několik rozhovorů. Malá slečna však dokázala, že se ani bez maminky neztratí. Jestli ale před kamerou zůstane, to zatím není jisté. Valentýnu totiž baví i vymýšlení příběhů. Je tak možné, že se v čase přesune spíše za kameru a stane se úspěšnou režisérkou.