Móda a styl

Hledáte tipy na skvělé tričko pro elektrikáře? Podívejte se na těchto 10 návrhů!

Hledáte tipy na skvělé tričko pro elektrikáře? Podívejte se na těchto 10 návrhů!

Pokud máte manžela, přítele nebo známého elektrikáře, můžete mu vzdát hold pomocí vtipného trika s potiskem. Tričko s humorným potiskem si pak mohou pořídit i samotní elektrikáři. Že nevíte, kde ho sehnat a jak může takové triko vypadat? Nevadí, my vám to totiž na následujících řádcích rádi prozradíme. Proto čtěte a nechte se inspirovat společně s námi!

Jakých 5 modelů triček se bude hodit darovat dárkem známému elektrikáři?

Chcete-li známému elektrikáři udělat radost k svátku nebo k narozeninám, můžete mu pořídit i stylové módní tričko s vtipným nápisem. Ať už se jedná o manžela, přítele nebo o kolegu, máte na výběr z více možností. Na následujících řádcích si jich několik nejzajímavějších představíme blíže. Níže vám představíme 5 vtipných sloganů, které se hodí umístit na darované triko.

  • Jsem elektrikář a řešíme problémy, o kterých nemáte ponětí, způsobem, který nepochopíte
  • Jsem elektrikář, nic mě nepřekvapí
  • Tak vypadá špičkový elektrikář
  • Elektřina volá, musím jít
  • Nejlepší elektrikář v celé vsi

Tato trika jsou výstižná, humorná a jasně obdarovanému ukáží, že si vážíte jeho povolání a chcete mu tím vzdát hold. Na to, jak takové tričko s potiskem vypadá reálně, se můžete podívat tady: https://trickovy.cz/15983-jsem-elektrikar-resim-problemy-panske-tricko-s-potiskem.html. Zde jsme vybrali první vtipný slogan z naší tabulky nápadů.

Jaké 4 typy triček si mohou pořídit samotní elektrikáři?

I samotní elektrikáři mohou světu sdělit svou zálibu v elektrikářském povolání za pomoci trendy trika s potiskem. Jaké možnosti se nabízí? Tak to se dozvíte na následujících řádcích. Užijte si naši inspiraci.

  • ELEKTRIKÁŘ – člověk, který opravuje to, co vy nedokážete
  • Elektrikář: Když tancuji a nehraje hudba, vypněte prosím HLAVNÍ JISTIČ
  • Elektrikář, dělá vše s mocí
  • Elektrikář – nejvíce uzemněný člověk na světě

Tato trika jsou pro muže k mání např. i tady: https://trickovy.cz/. Nakupovat je tu mohou elektrikáři v provedení z bavlny. Ta je velmi příjemná na dotek a také je tzv. udržitelná. Tím dokonce přispějete svou troškou do mlýna i k ochraně naší přírody. To už stojí za zvážení. Pánské triko s humorným nápisem o elektrikářích tu pořídíte i v trendy přírodních či v pastelových barvách. Módní kousek si tu můžete navrhnout dokonce i sami. Na tato trika se zaměříme v závěru článku. Pokud vám vtipné triko nestačí, můžete si k němu pořídit i módní doplněk s vtipným nápisem. Na trhu jsou k sehnání i vtipné doplňky do domácnosti. Jako příklad si můžeme uvést hrneček nebo prkénko s vtipným nápisem. Mužům elektrikářům jsou pak k dispozici i humorné tašky. Váš vtipný outfit tak můžete vyšperkovat do úplného detailu.

Chcete-li být originální? Navrhněte si tričko s grafikou nebo s vtipným popiskem sami!

Na závěr vám dáme zajímavý tip na unikátní trendy triko s nápisem. Tričko s potiskem může mít totiž i zcela originální design. Stačí k tomu pouze dobrý e-shop, v kterém si sami navolíte, jak by mělo humorné triko vypadat. Může se jednat o dlouhý slogan, ale i o krátké slovní spojení či o vámi vybranou větu. Výběr zkrátka závisí zcela na vás a na vašem jedinečném vkusu. Co třeba něco v tomto stylu?!

  • Jsem elektrikář a jsem na to pyšný!

I takto tedy může vypadat stylové triko pro nadšené elektrikáře.