Vztahy a láska

Stydlivý zamilovaný muž

Stydlivý zamilovaný muž

Máte pocit, že se do vás bezhlavě zamiloval, ale protože je stydlivý, nedává svoji lásku explicitně najevo. Stydlivý zamilovaný muž se projevuje nejčastěji následujícím chováním:

  • Ve vaší přítomnosti je nervózní a chová se jinak
  • Spíše než slovy se projevuje činy
  • Nesměle a tajně se na vás dívá
  • Červená se
  • Sleduje vaše sociální sítě

Chová se jinak ve vaší přítomnosti

Zdá se vám, že ve společnosti se chová zcela jinak než ve vaší přítomnosti? Možná mu jeho povaha a stydlivost nedovolují odvázat se a dává si velký pozoro, jaký dojem na vás dělá. Změna chování může být jednou z častých známek zamilovanosti stydlivého muže.

Mohlo by vás také zajímat: Gesta zamilovaného muže

Činy před slovy

Stydlivý zamilovaný muž může mít sice problém vyjadřovat své city verbálně, ale svoji oddanost a zamilovanost často demonstruje jinými způsoby. Často pro vás udělá cokoliv vám uvidí na očích, může vás zahrnovat dárky nebo se starat o vaše bezpečí.

Nesmělé pohledy

Máte pocit, že vám často uhýbá pohledem? Přímé setkání pohledů může být pro stydlivé lidi nepříjemné, a proto je možné, že se podobnému očnímu kontaktu má tendenci vyhýbat. Naopak v situacích, kdy se díváte jiným směrem na vás může zamilovaně hledět.

Červená se

Červenání je jedním ze základních projevů studu. Pokud si při konverzaci všímáte změny barvy v jeho obličeji je možné, že je do vás tajně zamilovaný.

Sleduje vaše sociální sítě

Nesmělí jedinci si často nemohou pomoci a milovanou osobu intenzivně sledují na sociálních sítích. Zatímco při reálných setkáních jsou spíše bez odvahy, na sítích vám mohou posílat velké množství zpráv a projevovat zájem.

Zdroj: Marriage.com