Vztahy a láska

Spí se mnou, ale nechce vztah

Spí se mnou, ale nechce vztah

Spí se mnou, ale nechce vztah. To je problém, který je bohužel poměrně častý při seznamování. Mezi nejčastější příčiny patří to, že se daná osoba

  • Nechce vázat
  • Má city k někomu jinému
  • Má strach ze vztahu
  • Není do vás zamilovaná/ý

Snaha o vztah bez závazků

Vyhýbání se závazkům plynoucím ze vztahu je pravděpodobně nejčastějším důvodem toho, když s vámi někdo spí, ale nechce vztah. I přesto, že nechce dotyčný navazovat láskyplné soužití, touží po intimitě a proto vyhledává milenecké partnery. Je jen na vás, zda budete podobnou roli akceptovat.

Mohlo by vás také zajímat: Mety ve vztahu

Má city k někomu jinému

Je možné, že vaše nová známost ve skutečnosti tají náklonnost k někomu dalšímu. Nemusí se navíc jednat pouze o platonickou lásku, častá totiž bývá i situace, kdy má druhá osoba paralelní vztah se stálým partnerem a vás pouze využívá k mileneckému poměru.

Má strach ze vztahu

Vztah vždy představuje určité výzvy. Zejména pokud má vaše nová známost za sebou špatné zážitky z předchozích partnerství, může pro něj být počátek nového vztahu děsivý. To potom často vede k vyhýbání se přílišnému a oficiálnímu zahájení vztahu.

Chybí zamilovanost

Příčinou může být také absence citů spojených s láskou. Milenecký poměr každý z nás prožívá odlišně a je možné, že vámi vybraný partner nemá styk spojený s láskou a dokáže se od citů dlouhodobě odprostit.

Zdroj: Baggagereclaim.co.uk