Zdraví a krása

Sestříhané vlasy po ramena

Sestříhané vlasy po ramena

Vlasy jsou ozdobou každé ženy a pokud najdete účes, který sluší vašemu typu a zároveň pro vás bude snadné ho udržovat, máte vyhráno.

Sestříhané vlasy po ramena

Pokud hledáte účes, který sluší téměř každému a je vhodný skoro ke každému typu vlasů, pak sestříhané vlasy po ramena jsou pro vás tou správnou volbou. Tento střih je variabilní, dá se s ním různě kouzlit a je vhodný pro husté i jemnější vlasy. Jemným vlasům dodá na objemu a husté vlasy zase může trochu zkrotit. Stačí jen, aby kadeřník zvolil střih, který je nejlepší právě pro vás. Výhodou je, že sluší téměř každé ženě bez ohledu na věk, stačí si jen vybrat typ, který vám bude nejlépe vyhovovat. Účes je mladistvý, rozverný a nikdy nevyjde z módy.

Střih po ramena můžete nosit pokaždé jinak. Jednou vytvoříte rozcuchaný účes pomocí tužidla a prstů, k slavnostnějším příležitostem můžete vytvořit elegantní lokny a jako žena wamp budete působit, když účes uhladíte do hladka pomocí žehličky a vyhlazujícího stylingového přípravku.

Trend podzimu

Trendem podzimu jsou volné vlny žehličkou, které na této délce vypadají opravdu krásně. Stačí párkrát vyzkoušet a uvidíte, že trik se žehličkou si brzy osvojíte. Inspirovat se můžete například u přední české kadeřnice a vlasové stylistky Terezy Vlasákové.  

Střih můžete oživit také vyfoukanou patkou, která dodá ještě větší objem.

A pro každodenní nošení se hodí ležérní styl ve stylu beach style, který se vytváří pomocí přípravku mořské vody ve spreji.

Nejen krása, ale i praktičnost

Tato délka je navíc i velmi praktická, pokud zrovna nechcete řešit vlasy spadající do obličeje, např. při práci na zahrádce nebo v zaměstnání. Vlasy už mají dostatečnou délku na to, abyste je mohla pohodlně svázat do ohonu nebo jednoduchého hladkého či rozcuchaného drdolu.  Pokud tento drdol umístíte na temeno hlavy, budete navíc velmi trendy i při práci.