Bydlení a zahrada

Recenze houbiček Nanie

Recenze houbiček Nanie

Lidé se dělí na dva typy. Na ty, kteří milují úklid, a ty, kteří jej nesnášejí. Ať už máte k úklidu kladný, nebo naopak záporný vztah, nanohoubičky Nanie si zamilujete v každém případě. Úklid dokáží výrazně usnadnit, přesto přinášejí poměrně zásadní revoluci v uklízení.

Úklid pouze s čistou vodou

Snažíte se o ekologickou domácnost, nebo zkrátka jen nemáte rádi mít mnoho chemických prostředků a čističů na různé druhy úklidu? V takovém případě čtěte dále, následující řádky totiž přinesou pro mnohé něco překvapivého.

Nanohoubičky Nanie dokážou umývat pouze s použitím vody. Nepotřebujete žádný saponát, žádný čistící přípravek. Stačí na ně nakapat několik kapek čisté vody, aby se navlhčily, a můžete se pustit do úklidu. Ten navíc bude opravdu efektivní v porovnání s obyčejnou houbičkou, což můžeme potvrdit, protože jsme v redakci houbičky sami vyzkoušeli.

Struktura z nanočástic

Nano houbičky Nanie jsou charakteristické tím, že jsou složeny z nanočástic stlačeného melaminu. Díky tomu jejich povrch vnikne i do těch nejmenších záhybů a vyčistí odtud i letitou špínu.

Fungují  v podstatě jako guma na gumování, při čištění se lehce drolí a nečistoty odnáší s sebou. Nebuďte proto překvapeni jejich kratší životností, za to se vám stanou univerzálním pomocníkem v domácnosti. S houbičkami Nanie budou i starší bílé boty jako nové, spáry mezi kachličkami zase krásně čisté a můžete je vzít do ruky v podstatě na jakýkoliv úklid.

Efektivní úklid domu, zahrady i auta

Nanohoubičky využijete při úklidu téměř všeho, na co jen pomyslíte. Poradí si s vodním kamenem, skvrnami od kávy nebo rezavé vody, vyčistí fixy z tabule, připáleniny v hrnci nebo troubě, nebo dokonce povrchové škrábance na autě. Houbičky využijete jak v domácnosti, tak i v kanceláři nebo na zahradě. Můžete s nimi vyčistit například i nafukovací bazén.

Přesto je zde několik případů, kdy byste nano houbičku použít neměli. Má totiž velmi jemný povrch, proto se vyhněte ostrým nebo hrubým povrchům, o které by se mohla nenávratně poškodit. Také se nehodí k čištění leštěných povrchů, umělé kůže, zvířecí srsti nebo lidské pokožky.

Při našem testování jsme s nano houbičkami čistili kuchyňské povrchy, koupelnu a boty. Ve všech případech nás překvapilo, jak dobře houbička čistí, a to bez použití jakéhokoliv čističe. Zjistili jsme, že po použití ji stačí opět namočit a vypláchnout vodou a ani nezapáchá. V případě tohoto produktu nemůžeme hodnotit jinak, než rčením: “V jednoduchosti je síla”.