Móda a styl

Proč do vašeho šatníku zakomponovat bavlněné kalhotky?

Proč do vašeho šatníku zakomponovat bavlněné kalhotky?

Každá žena potřebuje mít ve svém šatníku kvalitní spodní prádlo. Výbornou volbou budou i bavlněné kalhotky. Jestliže je v šatníku nemáte, nevadí. My vám na následujících řádcích prozradíme argumenty, proč tento model kalhotek nesmí chybět v šatníku žádné moderní dívce či ženě. Proto čtěte a nechte se inspirovat s námi.

Jaké modely bavlněných kalhotek budou letos in?

Dámské bavlněné kalhotky mohou mít mnoho podob. V letošní sezóně budou v kurzu nejen klasické, ale i brazilské kousky. V módě budou také dámská tanga. Ta se hodí zejména pro ty slečny a ženy, které mají pevné pozadí. Velkým hitem letošní sezóny jsou i krajkové kalhotky. Ty zapadnou výborně do elegantně laděných outfitů. Dalším trendem jsou letos kalhotky se zvýšeným pasem. Tento módní hit se netýká jen spodního prádla. Jde také o legíny, kalhoty a o dámské sukně. Nemusíte se tak obávat, že by vám z kalhot kalhotky vykukovaly. Stačí si vždy zvolit jen správnou kombinaci oblečení a spodního prádla. Pokud nemáte rády vykrojené modely kalhotek, můžete vsadit na tzv. hipsterské kalhotky. Speciálním modelem bavlněných kalhotek jsou tzv. bezešvé kousky. Ty jsou velmi pohodlné, protože je při výběru správné velikosti ani necítíte. O tom, jak vybrat vhodnou velikost dámských kalhotek, si povíme níže.

Jaké jsou výhody bavlněných kalhotek a jak správně vybrat jejich velikost?

Bavlněné kalhotky pro ženy mají mnoho výhod. Jsou vysoce módní a také pohodlné. Dále jsou i prodyšné a v neposlední řadě jsou i tzv. udržitelné. Udržitelný způsob života není cizí velkým módní světovým značkám. Slečny a ženy tak mají rozhodně z čeho vybírat. Bavlněné kalhotky se také často kombinují s elastanem. Ten totiž kalhotkám zaručí potřebnou pružnost. V módě jsou také bezešvé kalhotky pro ženy. Ty se hodí zejména pod šaty nebo na sportování. Tento model dámských kalhotek na sobě skoro nepocítíte. Jak se v módě říká, nejlepší spodní prádlo je to, které ani nevíte, že nosíte. Velikost dámských kalhotek můžete vybírat na e-shopu za pomoci klasického krejčovského metru. Důležitá je zejména míra v pase, na bocích a na stehnech. Naměřené údaje pak vždy porovnejte s velikostní tabulkou vybraného výrobce. Různé značky spodního prádla mají totiž nuance v číslování. Díky správnému měření a pečlivému porovnávání se lépe vyhnete reklamacím.

Jaké vzory, motivy a barvy budou letos slušet vašim kalhotkám z bavlny?

V letošní sezóně budou in dámské kalhotky v pastelových a v přírodních odstínech. Modré, světle žluté i pistáciové kalhotky tak budou letos dobrou volbou. Vsadit můžete i na černou nebo na bílou klasiku. Černá i bílá jsou barvy univerzální, které z módy nevychází. Zaměříme-li se na vzory a na motivy, budou hrát prim ty zvířecí a květinové. Volit však můžete i klasické proužky nebo puntíky. Ty se do módy cyklicky vrací a právě teď je čas na to vytáhnout je ze skříně. Na dámské bavlněné kalhotky v zmíněných trendy barvách se můžete podívat např. i tady: https://www.sinsay.com/cz/cz/zena/spodni-pradlo. Zde si přijde na své i ta nejnáročnější z vás.