Technologie

Příspěvky, které se mi líbí – Instagram

Příspěvky, které se mi líbí – Instagram

Sledování vlastní aktivity na Instagramu je možné provést poměrně snadným postupem. I přesto spousta uživatelů této sociální sítě hledá návod, jak zobrazit příspěvky, které jim líbí na Instagramu. Pokud mezi na patříte i vy, stačí vám provést následující kroky:

  • přihlášení do aplikace nebo webového rozhraní a přejití na osobní profil
  • zobrazení aktivity
  • výběr oblastí interakcí a zvolení „To se mi líbí“

Přihlášení do aplikace a návštěva profilu

Prvním krokem musí být samozřejmě přihlášení do vašeho Instagramového účtu buď v aplikaci nebo webovém rozhraní. Následně je nutné kliknutím na ikonu svého profilového obrázku přejít na osobní profil.

Mohlo by vás také zajímat: Jak zjistit majitele Instagramu

Sekce zobrazení vlastní aktivit

Následně na stránce svého profilu vyberte v pravém horním rohu ikonu třech horizontálních čar a zvolte „Vaše aktivita“. Poté se vám rozbalí menu, ve kterém je k dispozici nabídka spousty zajímavých monitorovacích statistik a informací. Pro vás však bude dalším krokem výběr položky „Interakce“.

Procházení interakcí

Nyní se již ocitnete v menu, které obsahuje výpis jednotlivých interakcí. Kromě „To se mi líbí“ můžete snadno zobrazit i další aktivity jako komentáře, reakce na příběhy nebo příspěvky, které jste označili, jako nezajímavé. Zároveň pak platí, že všechny interakce jsou řazeny chronologicky, a tak se vám bude poslední aktivita vždy zobrazovat na horních pozicích. V přehledu je však samozřejmě možné listovat, takže se snadno dostanete i k údajům ze starší doby a dopátráte různé zapomenuté příspěvky.

Zdroj: groovypost.com