Ostatní

Přihlášení do emailu: otevřete si svoji schránku

Přihlášení do emailu: otevřete si svoji schránku

Přihlášení do emailu je poměrně snadné. Pokud však nepatříte mezi pokročilé uživatele internetu, může vám někdy nadělat problémy. Jakým způsobem se přihlásit do schránek emailu u největších českých emailových služeb? To si rozebereme v následujícím článku.

Přihlášení do emailu Seznam

Přihlášení do emailu od seznamu můžete provést na stránce https://email.seznam.cz/. Po zadání do adresního řádku zadáte do přihlašovacího okna E-mail nebo mobilní telefon a kliknete na červené tlačítko „Pokračovat“. Následně vložíte heslo a kliknete na červené tlačítko „Přihlásit se“.

Ihned budete přesměrování do emailové schránky, kde můžete číst i psát zprávy.

Přihlášení do emailu Gmail

O nic složitější není přihlášení ani u Gmailu. Na stránce https://accounts.google.com/, vložíte do přihlašovacího pole svůj E-mail nebo telefon a kliknete na modré tlačítko „Další“. Následně vepíšete heslo, opět kliknete na „Další“ a ihned budete přesměrování do své schránky.

Mohlo by vás také zajímat: Jak napsat email učiteli: držte se těchto 4 zásad

Přihlášení do emailu Centrum

Na stránce https://user.centrum.cz/ vyplňte do kolonky „E-mail“ vaši adresu a do kolonky „Heslo“ vyplňte vaše přihlašovací heslo. Poté klikněte na oranžové tlačítko „Přihlásit“ a můžete využívat služeb vaší schránky.

Přihlášení do emailu Tiscali

Přejděte na stránku https://login.tiscali.cz/. Do kolonky „Uživatel“ zadejte první část své emailové adresy bez adresy uvedené za zavináčem. Do kolonky „Heslo“ vložte své přihlašovací heslo a klikněte na černé tlačítko „Přihlásit se přes Tiscali.cz“. Obratem budete přihlášení.