Lifestyle

Popisky k fotkám na IG

Popisky k fotkám na IG

Pokud si myslíte, že jedině fotografie vám pomohou získat na sociálních sítích pozornost, mýlíte se. Ačkoli jsou popisky na Instagramu často podceňovány, mohou být mocným nástrojem. Přečtěte si snadno použitelné tipy, jak zlepšit efektivitu příspěvků.

Napište skvělý první řádek

Vytvoření první části popisku na Instagramu, která bude super poutavá a lákavá, je spolehlivý způsob, jak zvýšit čas, který lidé stráví prohlížením vašeho příspěvku.

Trik spočívá v tom, že musíte zajistit, abyste úderný, pozornost přitahující prvek prvního řádku dodali ještě před zkrácením popisku – aby byl viditelný v něčím feedu, aniž by musel kliknout na „více“.

Přidejte výzvu k akci

Pokud chcete, aby se vaše příspěvky více zapojovaly, stačí si o to říct! Přidejte do svých popisků na Instagramu výzvu k akci nebo položte osobní otázku, která podpoří více komentářů k vašemu příspěvku.

Nejenže to posílí pocit komunity na vašem účtu na Instagramu, ale také to poskytne pozitivní ukazatele pro algoritmus Instagramu – což povede k většímu vystavení vašeho příspěvku.

Další skvělou výzvou k akci, která podpoří váš příspěvek v algoritmu Instagramu, je požádat své sledující, aby v části komentáře k vašemu příspěvku označili své přátele.

Mohlo by vás také zajímat: Nejpoužívanější hashtagy na Instagramu

Přidejte do delších popisků řádkové zlomy

Udržování krátkých a úderných popisků na Instagramu je skvělý způsob, jak zajistit, aby vaše sdělení bylo zřetelné. Tento jednoduchý hack na rozdělení řádků je skvělý pro rozbití objemných popisků, které by mohly vaše sledující pořádně odradit.

Zahrňte poutavé emotikony

Na začátek titulku můžete vložit několik emotikonů, které barevně upoutají pozornost vašich sledujících, takže budou chtít kliknout a přečíst si více, nebo můžete emotikonem nahradit celá slova.

Používejte hashtagy

Hashtagy vám nejen pomohou získat více sledujících na Instagramu, ale jsou také skvělým způsobem, jak se spojit se zákazníky, najít obsah, který o vás vytvořili vaši sledující!

Hashtagy pomáhají organizovat a kategorizovat fotografie a video obsah, což znamená, že Instagram ví, kdy zobrazit váš příspěvek divákům, kteří vyhledali daný hashtag.