Lifestyle

Pánské tepláky pro každodenní nošení? Ano, je to možné! Podívejte se, jak je stylizovat

Pánské tepláky pro každodenní nošení? Ano, je to možné! Podívejte se, jak je stylizovat

Že jsou tepláky výhradně sportovní oblečení, které se hodí maximálně do fitness centra nebo do přírody? Omyl. Tepláky se v současné době dají nosit skoro kamkoliv a lze je snadno kombinovat s elegantními i sportovními módními kousky. Stačí si jen vybrat ty správné.

Tepláky nejen na sport

Pokud je móda vaším koníčkem, tak zřejmě již dobře víte, že módní kousky, které byly původně brány jako sportovní, se již delší dobu nosí i tam, kde byly dřív nepřípustné. A jedním takovým kouskem jsou právě pánské tepláky. 

Důležité je samozřejmě zvolit vhodný typ a variantu tepláků. Některé obzvlášť sportovní modely se opravdu hodí pouze na sport. Ovšem existuje i celá řada basic pánských tepláků, které každý den unosíte do přírody, do města nebo třeba i do práce, pokud je v ní takové oblečení přípustné. Důležitý je vždy výběr konkrétního modelu. Ať už ovšem hledáte jakékoliv pánské tepláky, Bolf.cz si pro vás připravil skutečně širokou nabídku, ze které si jistě vyberou úplně všichni, včetně těch nejnáročnějších. 

Hledáte-li univerzální tepláky, dejte určitě přednost těm v méně sportovním designu bez výraznějších barevných potisků a nápisů. Přeci jen barevné tepláky s neonovým potiskem nejsou do města úplně vhodné. Naopak takové jednobarevné tepláky v hnědém, šedém, khaki, černém, zeleném nebo tmavě modrém odstínu unosíte prakticky kamkoliv. Jestliže jsou na vás monochromatické tepláky příliš fádní, nebojte se ani těch s proužkem na straně či decentním nápisem. 

Jak ideálně stylizovat tepláky?

V případě, že chcete nosit tepláky do města nebo do práce, je kromě výběru samotných tepláků důležité také to, s čím je zkombinujete. Výhodou ovšem je, že k vhodně zvoleným teplákům můžete obléct sportovní prošívanou bundu, mikinu i vlněný kabát. Možností je nespočet. 

Chystáte se vyrazit v teplákách do města? Nebojte se k nim obléct téměř jakýkoliv svršek. Zatímco neutrální tepláky můžete doplnit o hnědý nebo černý vlněný kabát a luxusní kožené tenisky, ke sportovnějším barevným teplákům skvěle vypadají prošívané péřové bundy, tenisky a kšiltovka. 

Teplákové soupravy jako hit číslo jedna

A když je řeč o kombinování tepláků, rozhodně nesmíme opomenout ani tolik oblíbené teplákové soupravy. Právě pánské teplákové soupravy jsou totiž letošní podzim a zimu jedním z hlavních módních hitů. Módní návrháři přicházejí poslední roky na trh se stylovými a moderními soupravami pro ženy, muže i děti, které se hodí na výlet, na nákupy nebo i do kina. Stačí si pouze vybrat takovou teplákovku, která se vám bude nejvíc líbit. Zatímco barevné pánské tepláky s mikinou na zip a teniskami se hodí spíše pro sportovní aktivity, neutrální pánský set bavlněných tepláků s mikinou přes hlavu doplněný o kožené tenisky můžete bez obav obléct i do obchodu. Přes elegantnější pánské teplákové soupravy v hnědé, béžové, zelené, černé či šedé barvě můžete dokonce přehodit i pánský vlněný kabát, šálu a pletenou čepici. Snadno tak sestavíte trendy pánský podzimní/zimní outfit pro téměř každodenní nošení.