Ostatní

Vtipná přání ke svátku podle jmen – výběr těch nejlepších dárků

Vtipná přání ke svátku podle jmen – výběr těch nejlepších dárků

Oslavy jmenin historicky souvisí se světci. Původní křesťanská tradice je však v novodobé společnosti značně oslabena. Navíc využíváme značně obměněný kalendář, který obsahuje i moderní jména. Slavíme tak již pouze je bez jakékoli návaznosti.

Má váš blízký právě svátek? A kromě toho, že mu jeho jméno právě oznamuje kalendář, byste mu jej chtěli připomenout i jinak?

Na trhu je celá řada vtipných drobností, které nijak zásadně nezatíží vaši peněženku, ale k svátku potěší. Obdarovanému pak navíc zůstane hezká památka na vás i jeho výjimečný den. Které jsou ty nejlepší originální dárky ke jmeninám?

  • Dárky k svátku nemusí zatížit vaši peněženku.
  • Zvolte vtipnou připomínku křestního jména oslavence.

Hrneček

Hrnečky a skleničky patří ke klasickým dárkům. Můžete si být jisti, že neskončí pozapomenuté ve skříni a obdarovaný je bude pravidelně používat, takže si na vás vždy vzpomene.

Kromě klasických keramických hrnečků jsou hitem i stylové retro plecháčky s vtipnými motivy. A pokud by vás nudily připravené designy, které navrhli sami výrobci, snadno necháte vyrobit hrneček podle vašich představ.

Klíčenka

Pánům třeba na klíčky od auta, slečnám coby stylový doplněk do kabelky, ať už se je rozhodnete darovat jakkoli, vše vám splní klíčenka. Ekologa potěší dřevěné provedení, stylového milovníka luxusu zase to kovové.

Klíčenky jsou svým pojetím ideálními nositeli různých vzkazů, citátů, mouder nebo vtipných hlášek. A pochopitelně na nich může být vyryto či jiným způsobem zaznamenáno i jméno vašeho blízkého, aby věděl, že jste mysleli právě na něj.

Tip: Chcete-li být originální, můžete obdarovanému darovat také dárkový poukaz, který můžete zakoupit rychle a přímo z pohodlí domova.

Diář a propisovačka

Chcete stylový dárek pro někoho, kdo přemýšlí ryze prakticky a potřebuje mít svůj čas velmi dobře pod kontrolou? Darujte mu personalizovaný diář se jménem.

Dovnitř můžete rovnou připsat i nějaký osobitý vzkaz, aby na vás mohl obdarovaný minimálně celý následující rok vzpomínat. Když přidáte ještě vtipnou propisovačku, která nese jasné poselství, nejen uděláte radost, ale máte hned tip na originální, zábavný, ale přitom využitelný dárek k svátku.

Zdroje

https://www.arecenze.cz/darky-k-svatku/